9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Шильди на обладнання: для чого вони потрібні і як обрати

Деякі прилади, зокрема верстати, потребують надання додаткової інформації при роботі з ними. Може терміново знадобиться його тип та назва, інформація про те, як правильно його вмикати, правила безпеки та таке інше. І хоча інструкція зазвичай детально відповідає на всі питання, не завжди є можливість її швидко дістати. З цією метою на обладнанні прикріплюють спеціальну пізнавальну бирку, яку називають шильд чи шильдик.

Де використовуються шильди металеві

blank

Шильди (або інвентарні таблички) – це металеві ярлики, прикріплені до пристрою, який ідентифікує та відображає таку інформацію:

  • торгова марка;
  • серійний номер;
  • напруга;
  • номінальна потужність за певних умов.

Можуть бути зазначені й інші дані, надані виробником чи власником.

Їх використовують на виробництві, торгівельних підприємствах, чіпляють на комп’ютери, авто, технічне приладдя. Їх можна використовувати на сувенірах або з рекламною метою. Вони можуть бути гнучкими та щільними — це дозволяє помістити їх будь-куди.

Металеві шильди для промислового обладнаннямають такі відмінні риси, як якість, стійкість до зовнішніх умов, захист від підробки. Інформація на шильді залишиться доступною навіть за довгих років експлуатації, після того, як умови навколишнього середовища зітруть будь-яке інше гравірування.

Наша компанія використтовіє кілька технологій, кожна з яких підходить для окремої ситуації.

Яку обрати технологію друку шильдів з алюмінію

Всього є дві основні технології – металофото та сублімація.

Перший варіант широко використовують на виробництві. Як і для інших металофото, для них використовують спеціальний метал – фоточутливий алюміній. Палітра дозволяє побачити чорні, жовті та сірі кольори. Оскільки вони будуть здебільшого знаходитись в цехах, а також в подібних їм приміщеннях та на вулиці, шильди виробничівитримують хімічний та фізичний вплив, температурні перепади, прямий контакт із сонячними променями та водою.

Сублімація використовується тоді, коли потрібні ярлики на сувеніри, оскільки вони можуть бути кольоровими або навіть мати цілі зображення.. Замовити їх можна також для установки в закритих приміщеннях, без сильного ризику для бирки. Ціна на обидві технології неоднакова – сублімація коштує дешевше через менші вимоги до готового продукту.

Розташовано робочі потужності у місті Харків, але доставка можлива по всій Україні. Замовлення обробляються та виконуються завжди у найкоротші терміни.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають