9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 24 Червня, 2021

Практичне використання засувок шиберних від СМО Valves

 • Засувки, також відомі як засувки шиберні, представляють собою запірну трубопровідну арматуру, яка відкривається, піднімаючи бар’єр (ніж) по шляху рідини. Арматура запірна вимагають дуже невеликого простору вздовж осі труби і практично не обмежують потік рідини, коли засувка повністю відкрита.

  Під час придбання варто звернути увагу на виробника! Рекомендується обирати компанії, які вже довгий час на ринку та зарекомендували себе як якісного виробника та надійного партнера. Однією з таких є компанія СМО VALVES TECHNOLOGY S.L. яка понад 27 років займається проєктуванням, виробництвом та встановленням загальнопромислових та спеціальних засувок шиберних, що зайняли одне з провідних місць за своєю якістю та надійністю.

  Виробничі потужності компанії знаходяться в Іспанії. В Україні придбати засувки шиберні ножові можна у офіційного представника СМО Україна. У компанії найпопулярніші види засувок на складі завжди є, тому очікувати товар можна всього лише 3 дні. Якщо засувка великого діаметру або нестандартної конструкції, то компанія напряму замовить засувку і Іспанії. Переглянути більше засувок шиберних на сайті компанії.

  Сфери застосування засувок шиберних ножових

  • на целюлозно-паперових заводах;
  • в гірничодобувній промисловості;
  • для регулювання роботи елеваторів;
  • заводи з виробництва хімічних засобів;
  • на заводах і цехах з виробництва їжі;
  • перекачування сипучих матеріалів;
  • обробка стічних вод;
  • та ін.

  Практичне використання засувок шиберних ножових

  Засувки використовуються для перекриття потоку рідини, та для регулювання потоку. При повному відкритті типова засувка не має перешкод на шляху потоку, що призводить до дуже низького опору потоку. Різні конструкції передбачають розбірний або литий корпус. Також в засувках, які використовуються в специфічних середовищах, є проушини, для промивання і легкого руху ножа.

  При високому тиску тертя може стати проблемою. Коли засувка притискається до направляючої шині під тиском середовища, стає складніше управляти засувкою шиберною, тому е можливість керування засувкою автоматично.

  Варіанти керування засувками шиберними СМО:

  • ручний (маховик з висувним штоком, з невисувними штоком, з ланцюгом);
  • редуктор;
  • електричний привід;
  • пневмоцилиндр;
  • гідроциліндр.

  Засувки шиберні СМО без додаткового кільця ущільнювача на затворі або сідлі не використовуються оскільки тоді буде відбуватись протікання рідини, а при великих тисках витікання буде чималим. Тому у засувках застосовують ущільнювачі. Який саме ущільнювач застосувати підскаже технічний директор компанії СМО Україна, який має досвід роботи із продукцією СМО понад 15 років. Але розповімо коротко. Все залежить від температурного режиму (температури потоку робочого середовища), та тиску з яким потік буде чинити на засувку.

  Види ущільнень засувок шиберних СМО:

  • EPDM;
  • NITRIL;
  • VITON;
  • SILICON;
  • PTFE;
  • и др.

  Також лише у засувок виробництва СМО є можливість роботи в одному напрямку або в двох напрямках. Наприклад серія засувок шиберних А – одно направлена а серія АВ – двонаправлена. Однонаправлена працює в одному напрямку руху речовини, і якщо раптом рух піде в іншу сторону то її властивості як герметичність, можливість тримати тиск та ін. буде працювати лише на 30%. А двунаправлена серія працює в обох напрямках однаково.

  Засувки шиберні мають багато нюансів у підборі для кожного робочого середовища, адже все залежить від робочих умов, спеціалісти компанії СМО Україна допоможуть у підборі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На виставці «Зброя та безпека» представили український ударний БПЛА UJ-22 Airborne (фото)

  Компанія «УКРДЖЕТ» показала на міжнародній виставці озброєнь «Зброя та безпека – 2021» свій ударний БПЛА UJ-22 Airborne.

  На корабельні “Нібулон” будують третє несамохідне 100-метрове судно (фото)

  На корабельні "Нібулон" в Миколаєві суднобудівники завершують формувати міцний корпус 100-метрової баржі проєкту В5000М. На даний момент на стапельному майданчику зібрано 85%...

  ДТЕК вперше в Україні почала використовувати дрон для обстеження підводних об’єктів та тунелів

  "ДТЕК Енерго" і команда "Innovation DTEK" запустили пілотний проєкт з використання підводного дрона. Таку технологію вперше в історії української енергетики застосовують на...

  Крюківський вагонобудівний завод завершив ремонт міжрегіонального потяга локомотивної тяги для “Укрзалізниці” (фото)

  Крюківський вагонобудівний завод завершив плановий ремонт вагонів міжрегіонального поїзда локомотивної тяги - МПЛТ. Чотири вагони пройшли деповський ремонт, ще один - капітальний.

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8% або на 2,2 мільйона тонн...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Зараз читають

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність...

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний...

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі...