9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Швидкомонтовані конструкції для відбудови економіки країни

 

У зв’язку з повномасштабним вторгненням РФ на територію України, військовими діями й обстрілами багато людей залишились без житла, втратили робочі місця, мають зруйновані склади чи ангари. У теперішніх умовах розв’язати проблему допоможуть швидкомонтовані конструкції. Це сучасний, якісний і зручний метод будівництва, який передбачає дуже швидке виконання робіт. Виходить таке замовлення за бюджетною вартістю, тому послуга доступна для будь-якого покупця.

i5v2NmS88wElSBTMRRniui58omIWmA0quq9cpuqEXrLtHbRdFisDpXtsErsrzVVdyk-mWpr-dlDtR95yMsN4NWFhfm-COmaChM__yrJqpWi_wrh_e-tX89IdvZDMOtLWynKjFUgL5z60eIqocM7d7TZqqpVB7w7IYie4rQcPNVKmEx7to4SSMljfRg

Особливості швидкомонтованих будівель

Така конструкція складається з готових частин — саме вони є основою, свого роду каркасом. Спочатку їх проєктують та виготовляють за відповідними кресленнями. Спочатку фахівець розраховує параметри залежно від розмірів та призначення будівлі. Після цього монтують металоконструкції. Процес виглядає як складання одного великого пазлу з маленьких частинок. Це робиться за попередньо створеним і погодженим планом.

Швидкомонтовані будівлі універсальні. За таким принципом будують ангари, склади та інші промислові будівлі. З готових металоконструкцій збирають торгівельні павільйони, магазини для різноманітних товарів, гаражі, навіть великі спортивні комплекси. Це дуже проста й зручна технологія будівництва.

uSHrB31uZOnAj9SbDgXUZlej4YDpQSevoLFpqnwsLNombk_l5EOA4J3CnP4Nid1E9vvz02UB00tcNXSJFM8Kl6UOE8VHCv7Ql8kYw2ZWjLzyjv-McBvYDtlBZ9EPypkbQPrlXNwrDN9AY9azB8j8Jk9h0gn7uDu5jGWcki9TvLezVhBVsI7QkEcy6A

Основні переваги

Переоцінити значення таких конструкції для сучасної економіки й соціальної сфери в Україні важко. Адже в теперішніх умовах це єдиний спосіб допомогти відновити бізнес тим, хто через бойові дії втратив його. Монтаж металоконструкцій, ціна якого доступна, має на меті отримати універсальну будівлю, яку буде зручно використовувати для будь-яких потреб. Такі споруди часто використовуються на сільськогосподарських підприємствах.

Швидкомонтовані будівлі мають велику кількість переваг:

  • Стійкі до складних погодних умов. Не бояться сильного вітру, граду, дощу, снігу. Можуть встановлюватися у різних кліматичних зонах та всюди використовуватися однаково успішно;
  • Розраховані на тривалу експлуатацію. Зберігати техніку, речі в них можна стільки, скільки потрібно, доки не з’явиться постійне приміщення;
  • Доступні за ціною. Таке будівництво не виходить дуже дорого, адже вартість самих металоконструкцій, їхнє проєктування й виготовлення невисокі;
  • Можуть встановлюватися на будь-якій території. Немає ніяких обмежень чи вимог щодо місця для монтажу;
  • Легко будуються в будь-яку пору року, як влітку, так і взимку.

ТОВ “Будівельна фірма СЕРВІССТРОЙ” виконує повний комплекс робіт швидко, якісно та недорого. За потреби ремонтує наявні конструкції, здійснює заміну пошкоджених елементів.

Різновиди конструкцій

Головною перевагою швидкомонтованих конструкцій є їхня універсальність і можливість використання для будь-яких потреб людини. Вони здатні замінити офіс, склад, гараж чи інше приміщення.

Залежно від призначення такі будівлі роблять:

  • Опалювальними.
  • Неопалювальними. 

Перші найчастіше створюють тоді, коли в подальшому у приміщеннях проживатимуть люди. Опалювальні споруди проєктують із вбудованою електронною вентиляцією. Це необхідно для того, щоб запобігти застоюванню повітря.

Ангари для техніки, сільськогосподарчих, виробничих потреб зазвичай роблять неопалювальними. Там зберігають продукцію, нестійку до сильної вологості й високих температур. Вентиляція в таких спорудах, як правило, природня. Але якщо комплекс використовується взимку, і цього буде недостатньо, знадобиться додаткове оснащення.

sFB5hDdyRflQ9WG07TgI3xyX-3d5Ff1PpAOAvQiY_zGTdy224_KtAL17Nh2MdCZ5RmqzEpflQ2qLOuso-5MMW01P5pY1yRIkt0RrrdbsJj8O1e1IR3U8CVgDB8aSl2SGCxUi4Dk4B9Kiy6DlSEm-VF3OpB8tvrd2tB9HaLi9mjPDJmHyfFZaXRIdLA

Кому доручити будівництво приміщень?

Проєктуванням, облаштуванням та ремонтом швидкомонтованих конструкцій займається ТОВ «Будівельна фірма СЕРВІССТРОЙ», яка має власне виробництво металоконструкцій, виготовляє різноманітні вироби й частини для будівництва, проєктує та будує різні види ангарів, складів. Надає послуги «під ключ», тобто виконує повний цикл робіт. Це створення проєкту майбутньої споруди, розробка й затвердження документації, безпосередньо зведення, оздоблення, прокладання комунікацій та багато іншого. Отримати інформацію та обрати зручний спосіб для консультації можливо на сайті компанії servicestroy.com.ua.

Будуйте та проєктуйте разом з професіоналами!

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають