9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Швеція розглядає можливість запустити виробництво зброї для України

Міністр оборони Швеції Петер Хультквіст не виключив, що Швеція приєднається до виробництва зброї для України, але “поки що рано говорити”.

Про це він сказав у Копенгагені на зустрічі, де обговорювалася довгострокова підтримка України, включно з військовою підготовкою та постачанням зброї, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Ліга.Новини.

За словами Хультквіста, Словаччина, Польща та Чехія вже повідомили, що можуть допомогти із виробництвом зброї для України.

“Йдеться про використання виробничих ліній у різних країнах для виробництва зброї, яку можна безпосередньо постачати в Україну. Ми розраховуємо, що конфлікт буде тривалим, і тому вважаємо, що постачання, які були здійснені досі, мають бути доповнені прямим виробництвом”, – сказав Хультквіст.

Коментуючи можливість внеску Швеції у виробництво зброї для України, він сказав: “Цього я не виключаю, але поки що рано говорити”.

Минулого тижня Швеція оголосила, що направить до Британії до 120 інструкторів для навчання українських військовослужбовців. Сьогодні Копенгагені Хультквіст не виключив, що Стокгольм може розширити свою участь у програмі з підготовки ЗСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають