9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

Швеція передасть Україні додаткові системи протиповітряної оборони

Швеція надасть дев’ятий пакет допомоги для Збройних сил України, який на 50% більшій, ніж восьмий пакет.

Про це на спільному брифінгу з міністром України Олексієм Резніковим, повідомив міністр оборони Швеції Пол Йонсон. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

За його словами, допомога Україні є пріоритетом для Швеції, і вона буде підтримувати Україну і надалі.

«Уряд Швеції ухвалив дев’ятий пакет підтримки України, і він на 50% більшій, ніж восьмий пакет. Це пов’язано з тим, що ми спостерігаємо ескалацію з боку Росії.», – сказав Йонсон.

В цьому пакеті Швеція надає системи протиповітряної оборони, комплектуючі для іншої системи ППО та зимову амуніцію для українських військових.

blank

За словами міністра, Швеція не просто підтримує Україну, а інвестує у загальну безпеку, оскільки Росія постійно порушує права людей, зокрема, атакуючи лікарні, університети, школи.

Йонсон розповів, що побачив наслідки атак на цивільні об’єкти у Миколаєві, який відвідав разом з Резніковим.

«З 1 січня ми будемо головувати в Раді Європи та для нас буде дуже важливим завданням захищати інтереси України», – пообіцяв міністр оборони Швеції.

Пол Йонсон також нагадав, що декілька тижнів тому за програмою EUMAM Україні було надано мандат на проведення індивідуальної, колективної та спеціальної підготовки 15 000 військових.

Навчання проходитиме в декількох точках на території держав-країн ЄС.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають