9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Штори-плісе на замовлення

Якщо ви бажаєте придбати штори плісе в інтернет-магазині  SunGuard, тоді ще буде вірне рішення для тих, хто цінує якість, зручність та доступні ціни. На офіційному сайті пропонують тільки найкраще, у чому можна переконатися одразу, як відвідаєте ресурс. 

Що узагалі собою представляють штори плісе «Сангард», чому вони такі популярні? Вироби підходять для тих, хто звик цінувати такі якості як оригінальність та практичне використання. Подібні моделі штор з’явилися ще у минулому століття та знайшли швидке поширення у багатьох країнах. Відрізняють функціональністю, незвичайним зовнішнім виглядом. Використовувати їх легко, то ж популярність пояснити досить легко серед споживачів. 

У чому полягають переваги штор плісе: чому варто придбати? 

Перш ніж купити штори плісе в онлайн-магазині, не зайвим буде зрозуміти їх переваги. Подібні вироби цінують з наступних причин:

  • Такі штори мають властивість на ідеальному рівні регулювати світло у приміщенні. Для цього потрібно тільки пересунути полотно у тому напрямку, як вважаєте за потрібне;
  • Вироби виготовляються з спеціальних тканин, як прозорих, так і напівпрозорих. Це дозволяє обрати саме те, що потрібно, ідеально відповідаючи потребам споживача;
  • Штори являються універсальними. Підходять для будь-яких вікон, навіть для тих, що відрізняються нестандартною формою та розмірами;
  • Важливе значення має те, що ціна на такі штори доступна. Хоча переваг безліч, але ціна не переходить межі. Це важливо для тих, хто прагне придбати дані штори, але роздумує над вартістю.

Якщо мається бажання купити подібні вироби, тоді просто звертайтеся до нашого онлайн-магазину та залишайте заявку. Або одразу телефонуйте за вказаними номерами, щоб напряму поспілкуватися з менеджером. Менеджер із задоволенням надасть відповіді на ті питання, що цікавлять. 

Головні особливості штор плісе 

Якщо раніше ви не користувалися таким видом штор, тоді можуть виникнути запитання, як саме вони виглядають. Особливості конструкції полягають у тому, що штори мають три частини. Це полотно, профіль та система управління. 

На вікні такі штори мають триматися завдяки струнам, що мають закріплення між планками карнизу. Струни, що пронизують полотно штор, дозволять підніматися та опускатися. 

Це дозволяє шторам перебувати у тій частині вікна, у якій бажає бачити користувач. Це зручно та швидко, у будь-який період дня можна захистити приміщення від сонячних променів. 

То ж, якщо ви ще вагаєтеся, чи варто замовляти штори плісе, то можемо з упевненістю сказати, що не потрібно. Замовляючи штори плісе, ви робите вірний вибір, який працюватиме на вашу користь. Як вже було сказане вище, достатньо зайти на сервіс та вибрати товар, що подобається. Після чого зробити замовлення та очікувати відповіді менеджера, що узгодить з клієнтом усі деталі. Чекаємо на ваші заявки у зручний час. 

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають