9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

«Зоря»-«Машпроект» розробляє двигуни для військових кораблів та цивільних суден

Миколаївське ДП «Зоря»-«Машпроект» розробляє серію двигунів потужністю 32МВт для енергетики та флоту.

Про це повідомив директор гендиректора Денис Гордієнко, в інтерв’ю ІА «Оборонно-промисловий кур’єр». Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Як повідомлено, наразі розробки знаходяться на фінальній стадії.

Наприкінці 2021 року планується перейти до дослідно-промислової експлуатації.

За словами гендиректора, підприємство також має кілька перспективних проєктів з іноземними партнерами щодо використання альтернативних видів палива, а саме палив біологічного походження та водню.

Конструктори підприємства також активно працюють над впровадженням у виробництво адитивних технологій, системами збору та аналізу експлуатаційних даних через віддалений моніторинг, а також іншими цифровими рішеннями.

«Також спільно з колегами по концерну «Укроборонпром» – державним підприємством «Дослідно-проектний центр кораблебудування» – ми працюємо над новими комбінованими силовими установками, у тому числі сучасною системою IEP (Integrated Electric Plant) для військових кораблів та цивільних суден», – зазначив керівник підприємства.

Він також зауважив, що всі розробки підприємство фінансує самостійно і наразі не бере участі у державних програмах з розробок.

У липні 2020 року стало відомо, що «Зоря»-«Машпроект» активізує роботи зі створення нового базового газотурбінного двигуна номінальною потужністю 32МВт.

Повідомляється, що експериментально підтверджено основні проєктні теплотехнічні характеристики двигунів.

Зазначимо, у жовтні 2020 року турецька делегація відвідала ДП «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря»-«Машпроект» та уклала меморандум про партнерство.

Додатково сторони тоді обговорили перспективи співпраці у сфері виробництва та постачання продукції цивільного та військового призначення, а також потенційних спільних проєктів.

Державне підприємство «Науково-виробничий комплекс газотурбобудування «Зоря» — «Машпроект» — розробляє та виробляє газові турбіни морського і загальнопромислового застосування. Підприємство входить до складу ДК «Укроборонпром».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають