9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Завод «Палада» заклав плавучий док для хорватської компанії (фото)

На Херсонському державному заводі «Палада», який входить до складу «Укроборонпрому», 28 січня відбулася закладка композитного плавучого доку нового покоління вантажопідйомністю 5000 тонн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу «Укроборонпрому».

Це перший з шести етапів виконання контракту між підприємством Концерну та хорватською компанією «ISKRA SHIPYARD 1 LLC».

blank

Наявність нового плавучого доку дасть змогу «ISKRA SHIPYARD 1 LLC» розширити свої технічні можливості з будівництва, ремонту та модернізації різних типів суден в Адріатиці. Понтон споруди виготовлять з морського залізобетону на основі сульфатостійкого портландцементу, а башти – із суднобудівної сталі.

Таке поєднання матеріалів мінімізує витрати на обслуговування доку та забезпечить експлуатацію протягом 50 років і більше.

Проєкт цієї плавучої споруди розробили фахівці конструкторського бюро «Палади». Док відповідатиме вимогам міжнародних конвенцій та класифікаційних товариств: CRS, BV, ABS, RINA.

blank

На підприємстві планують повністю виконати контракт і передати док замовнику до кінця поточного року.

«Ми відроджуємо наші підприємства морського напрямку та повертаємо довіру внутрішніх і зовнішніх замовників, що є надзвичайно важливим в умовах трансформації Концерну», – зазначив генеральний директор Укроборонпрому Юрій Гусєв.

blank
Проектний вигляд плавучого доку Pallada 5000TLC. Зображення: завод «Паллада»

Нагадаємо, Херсонський державний завод «Палада» підписав контракт на будівництво плавучого доку для хорватської компанії у листопаді 2021 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають