9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Завод “Океан” виплачує багаторічну заборгованість із заробітної плати

Керівництво Миколаївського суднобудівного заводу “Океан” розшукує колишніх працівників, щоб виплатити борг із заробітної плати. Борг із заробітної плати у багатьох працівників сягає 10-ти років.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на facebook-сторінку ліквідатора ПАТ МСЗ “Океан” Ірини Сербин.

Для того щоб повністю розрахуватися з кредиторами другої черги після продажу підприємства в жовтні 2018-го року, ліквідатору необхідно сплатити всі борги із заробітної плати колишнім працівникам.

“…у тісній співпраці з Ощадбанком, нам вдалося організувати перші виплати вже 19 грудня 2018 року. Ми були змушені працювати без вихідних, і коли вся країна готувалася до свят і святкувала, ми займалися виплатою боргів перед колишніми океанівцями. Станом на зараз вже погашено кредиторську заборгованість 827 особам на загальну суму 76 374 183, 58 грн, — зазначає Ірина Сербин”

Втім, на даний момент не вдалося знайти 167 осіб з колишніх працівників заводу, саме тому ліквідаційна комісія звернулася до міської тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати з проханням докласти максимальних зусиль, і допомогти ідентифікувати усіх колишніх працівників. Від погашення цих боргів залежить, як швидко Фонди непрацездатності отримають свої кошти.

Нагадаємо, що Миколаївський суднобудівний завод “Океан” було продано новим власникам за 122 млн гривень. Ліквідаційна комісія виявила нестачу 40 млн гривень за час перебування майна на “відповідальному зберіганні”. Багато цінного обладнання було вивезено та здано на металобрухт, а саме підприємство перетворилося на нелегальний порт для контрабанди.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають