9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Суднобудівний завод “Океан” відремонтував 139-и метрове судно

Суднобудівний завод «Океан» виконав ремонт судна Alice.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

На судні було здійснено фарбування корпусу, заміну металу, ремонт донно-забортної арматури, гвинто-рульового комплексу. Роботи тривали два місяці, на протязі яких судно знаходилося у сухому доці.

Судно Alice дедвейтом 4792 тонн та довжиною 139 метрів призначене для перевезення генеральних вантажів, було спущено на воду в 1993 році.

Нагадаємо, що у листопаді 2013 року Господарський суд Миколаївської області визнав банкрутом ПАТ «НСЗ« Океан »за клопотанням близькою, за деякими даними, до власника« Смарт-груп »Вадима Новинського ТОВ« Консалтинг-Гамма »(Кривий Ріг, Дніпропетровська область). Печерський районний суд Києва 9 вересня 2016 року позначилася арешт на рухоме і нерухоме майно ПАТ «НСЗ« Океан »і передав його на відповідальне зберігання директору ТОВ« Океан-Судноремонт », президенту ПАТ« НСЗ «Океан» в 2010-2011 р

Нагадаємо, що 3 грудня 2018 року миколаївський суднобудівний завод «Океан» був проданий на аукціоні за 122,195 млн грн. Цілісний майновий комплекс заводу придбала компанія «Торговий дім« Аннона».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають