9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Завод “Океан” обладнав дільницю відновлення валів (фото)

У 2021 році на суднобудівному заводі “Океан”, який активно відроджується і модернізує обладнання, обладнано дільницю відновлення валів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу заводу “Океан”.

Дільниця складається з кількох позицій, на кожній з яких виконуються певні операції. На першій позиції вал проходить огляд та дефектацію, за результатами яких складається технологічна карта його відновлення, що визначає обсяг зносу й перелік подальших операцій та їх параметрів.

blank

Після цього вал встановлюється на установку для проточування й стружка, що знімається з валу під час цієї операції, передається в заводську лабораторію для дослідження шляхом хімічного аналізу. За результатами дослідження підбираються зварювальні матеріали, флюс й дріт, та режими наплавлювання поверхні валу.

blank
Дільниця відновлення валів на Миколаївському суднобудівному заводі “Океан”. Фото: пресслужби підприємства

На наступному етапі вал встановлюється на наплавлювальний верстат і згідно технологічної карти виконується нанесення шарів – початковий облицювальний шар з низьковуглецевого дроту і подальші шари, визначені хімічним аналізом, для компенсації зносу валу. Нарешті знову виконується проточування в розмір, а також, за необхідності, рихтування та шліфування валу.

Завершується процес пред’явленням відновленого валу відділу технічного контролю та Регістру.

blank
Дільниця відновлення валів на Миколаївському суднобудівному заводі “Океан”. Фото: пресслужби підприємства

Нагадаємо, нещодавно ми підготували та опублікували велику статтю про роботу українського суднобудування у 2021 році. У ній ми писали про досягнення та успіхи Миколаївського суднобудівного заводу “Океан”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають