9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Завод “Кузня на Рибальському” продано

Корпоративні інвестфонди «Прайм Ессетс Капітал» і «ВІК», акціонерами яких є відповідно президент України Петро Порошенко і народний депутат Ігор Кононенко, 15 листопада підписали пакет документів про продаж ПрАТ «Завод «Кузня на Рибальському» з новим власником – компанією «Евінз лімітед» з групи «ТАС», кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defense Express.

«Вартість проданих акцій є комерційною таємницею. Кошти від покупця надходитимуть юридичним особам продавців окремими траншами згідно з узгодженим сторонами графіком», – йдеться в повідомленні інвестфондів у четвер.

Вони нагадали, що угода потребувала схвалення Антимонопольного комітету України, який визнав її відповідною чинному законодавству і надав відповідний дозвіл на її реалізацію.

У релізі також зазначається, що підготовку угод супроводжувала «Ернст енд Янг» – одна з найбільших міжнародних аудиторських груп.

«Угоду щодо «Кузні на Рибальському» слід розглядати як один з кроків із реалізації задекларованого Петром Порошенком наміру цілком відокремити бізнес від політики. Раніше, як відомо, він передав корпорацію «Рошен» у довірчу власність всесвітньо відомої компанії «Ротшильд», – повідомили в прес-службі Адміністрації президента.

У прес-службі зазначили, що «Кузня на Рибальскому» – відома судо- і машинобудівна компанія, задіяна в реалізації оборонних замовлень.

«Незважаючи на те, що П. Порошенко не втручався в діяльність підприємства, продаж має бути переконливим свідченням відсутності можливого конфлікту інтересів і не залишає жодних підстав для спекуляцій у цьому питанні з боку політичних опонентів», – наголосили в Адміністрації президента.

У відповіді на запит також зазначається, що після того, як П. Порошенко як фізична особа отримає дохід від продажу акцій, він, згідно з чинним законодавством, відобразить його в електронній декларації.

«Так само будуть сплачені всі податки і збори, передбачені законом для цього виду доходів», – повідомили в прес-службі Адміністрації президента.

АвторDefense Express

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають