9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Завершено доковий ремонт одного з поромів “Укрзалізниці”

На Іллічівському судноремонтному заводі (Чорноморськ) завершили доковий ремонт порома “Герої Шипки”, він перешвартован до причалу, де триває ремонтні роботи. Як повідомили порталу ЦТС в УЗ, орієнтовний термін повного завершення ремонту – перший квартал 2017 року.

Тендер по ремонту та техобслужванію порома “Герої Шипки” Центр транспортного сервісу УЗ “Ліски” оголосив 25 серпня 2016 року. Його виграв завод “Ленінська кузня” і 31 жовтня сторони уклали договір (№451-ЮІ). 30 листопада паром зайшов на територію ЗАТ “Іллічівський судноремонтний завод”, який виступив субпідрядником, та 1 грудня ремонтні роботи стартували. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЦТС.

Інакше порому УЗ – “Героям Плевни” тендер провести поки не вдалося. Ремонтна відомість порома узгоджена в Регістрі судноплавства України від 3 листопада минулого року. 22 числа того ж місяця ЦТС “Ліски” оголосив тендер, однак 23 грудня його довелося скасувати, так як бажання в ньому брати участь виявило менше двох компаній.

6 січня оголошено повторний тендер, кінцевий термін подачі пропозицій по якому призначений на 6 лютого, а початок аукціону між учасниками – 14 березня.

Після закінчення ремонтів пороми курсуватимуть за маршрутом Іллічівськ-поромна – Поті/Батумі.

Останні новини:

Зараз читають