9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

З початку року 17 суден було відремонтовано на Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі

В Українському Дунайському пароплавстві повідомили, що на Кілійському суднобудівно-судноремонтному заводі капітально відремонтовано 17 суден.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“На КСБСРЗ здійснено 17 капітальних ремонтів: 7 одиниць самохідного флоту та 10 одиниць несамохідного (більшість із повним фарбуванням корпусу) з пред’явленням на клас Регістру”, – йдеться в повідомленні. 

Також виконано міжрейсові ремонти 12-ти барж.

У травні спущені із заводського сліпу заводу буксир-штовхач “Олешки” та самохідне суховантажне судно “Олексій Івлєв”.

“Олексій Івлєв” днями пройшов ходові випробування з пред’явленням Регістру, наразі виконується фарбування питних цистерн. “Олешки” на початку наступного тижня пройде ходові випробування”, – додали в УДП.

У травні заводом також завершено ремонт 8 барж, у тому числі із повним фарбуванням корпусу. Наразі у доковому ремонті знаходяться 4 баржі-секції.

“Кілійський завод УДП дуже поспішає з ремонтною програмою, бо у найближчі дні стартує будівництво нових SLG-барж на основі старих ліхтерів. Підготовка до старту проекту проведена, судна-донори готові до розрізання, дозвіл на початок робіт отримано”, – додали в пароплавстві.

Цього тижня на завод для подальшого ремонту з великим обсягом робіт прийшов теплохід “Капітан Жидков”. Наступного тижня очікується прихід ще двох буксирів – “Сорокине” та “Феодосія”. Також триває робота з підготовки до модернізації із заміною головних двигунів на теплоході “Капітан Бабкін”.

blank
Підготовка теплохода “Капітан Бабкін” до проходження повної модернізації. Фото: УДП

Останні новини:

Зараз читають