9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

Єдиний в Україні криголам «Капітан Бєлоусов» пройде плановий доковий ремонт

Фахівцями портового флоту адміністрації Маріупольського морського порту заплановано доковий огляд криголама Регістром судноплавства України.

Зокрема, передбачено значний обсяг ремонтних робіт як із залученням підрядних організацій, так і силами екіпажу судна. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу АМПУ .

У плані робіт — дефектація з подальшим ремонтом зовнішньої обшивки і кінцевих відсіків судна (з відповідним набором), ремонт гвинто-рульового комплексу, включаючи всі чотири валові лінії і баллер керма, поточний ремонт приводних двигунів дизель-генераторів і техобслуговування головних, ремонт суднових систем і пристроїв.

У період льодової кампанії штабом льодових операцій адміністрації Маріупольського морського порту було сформовано10 караванів суден. Здійснено криголамна проводка 21 судна на вхід і 23 на вихід з морських портів Маріуполь і Бердянськдо Керч-Єнікальського каналу і в зворотному напрямку.

Криголамні проводки суден забезпечувалися криголамом «Капітан Бєлоусов» та двома буксирами льодового класу «Капітан Маркін» і «Портовик».

Зараз перед портовим флотом адміністрації порту та іншими службами поставлено завдання — після проведення всіх необхідних процедурв максимально стислі терміни перейти до здійснення ремонтних робіт для забезпечення повної готовності криголама до роботи в зимовийперіод.

Останні новини:

Зараз читають