9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Як на “Нібулоні” будують 140-ка метровий перевантажувач (фото)

На суднобудівно-судноремонтному заводі «НІБУЛОН» триває формування корпусу 140-метрового перевантажувача NIBULON MAX. На даний момент суднобудівники сформували носову частину найдовшого судна в історії підприємства.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

Також на стапелях продовжується встановлювати секції верхньої палуби. Наразі до монтажу залишились найвідповідальніші конструкції – секції колон двох повноповоротних вантажних кранів від німецького виробника  Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH, з робочим навантаженням в 45 т кожен.

Триває монтаж суднових систем, загальна кількість яких – 52, фундаментів під обладнання, збирання електророзподільних пристроїв та встановлення палубного обладнання, дверей,   ілюмінаторів,  трапів,  леєрного огородження, доізоляційного насичення тощо. Вже готові приміщення проходять перевірку на конструктивність та фарбуються.

Нагадаємо, що крім перевантажувача виробничою програмою суднобудівного заводу «НІБУЛОН» передбачено будівництво  та спуск на воду до кінця цього року чотирьох несамохідних суден відкритого типу, призначених для перевезення контейнерів, генеральних і навалювальних вантажів, у тому числі піску, гравію, пакетованих вантажів, лісу і лісоматеріалів тощо.  

Окрім будівництва на підприємстві розпочалося проєктування та закупівельна кампанія для портових буксирів штовхачів-кантувальників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають