9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Відео: В Києві відновили піввікове водолазне судно

У вересні після реставрації успішно пройшли ходові випробування судна типу “Ярославець” 1971 року випуску. Водолазний бот “ЕПРОН” ( “ЕПРОП”) вперше за 15 років вийшов у самостійне плавання.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на KV.

У прес-службі розповіли, що судно побудовано в 1971 році. З 2002 року не експлуатувалося через сильну зношеність систем.

“ЕПРОН” стояв пришвартований на рятувально-водолазної станції (СВС) №1 КП “Плесо” на Трухановому острові. За роки корпус проіржавів, судно дало течу. Пізніше було прийнято рішення відреставрувати його для подальшої експлуатації. На ПАТ “Київський суднобудівний-судноремонтний завод” замінили майже 100% корпусу, виконали ремонт двигуна, потужність якого – 150 кінських сил, – сказано у повідомленні.

Для зовнішнього оформлення оновленого судна фахівці керувалися міжнародним досвідом і була обрана комбінація фарби червоного, чорного і білого кольорів. Адже переважно таким чином розфарбовують морські та річкові судна пошуково-рятувальних служб (Search and Rescue, SAR) у багатьох країнах світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають