9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 17 Червня, 2021

В Україні працюють над створенням нової судноплавної компанії

 • В “Смарт-Холдинг” працюють над можливістю створення власної судноплавної компанії, яка займеться річковими перевезеннями вантажів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Про це в інтерв’ю Latifundist розповів Олександр Юрков, директор компанії “Наваль Логістик” (Naval Logistics), що входить в структуру “Смарт-Холдингу” і управляє зерновим терміналом на території Миколаївської верфі. Тут же створюється виробничо-логістичний хаб у форматі індустріального парку з акцентом на вантажоперевалку.

  “У нас є плани створення судноплавної компанії, флот для якої ми можемо ефективно будувати самі. На першому етапі це баржі, буксири, перевантажувачі для рейдової перевалки. А на другому — ми розглядаємо будівництво флоту для Дніпра”, – повідомив Юрков, додавши, що перевезення вантажів по Дніпру — це частина плану зі створення індустріального парку.

  “Проєкт індустріального парку в “Смарт-Холдингу” охоплює кілька майданчиків. Це майданчик нашої миколаївської верфі, порт Очаків і незадіяна в суднобудівної діяльності територія ХСЗ. Пілотним майданчиком проєкту визначено Миколаїв. Саме тут сфокусований менеджмент проєкту. Термінальна частина тут займає близько 30 га, а загальна наша територія – 200 га. На ній ми плануємо зробити повноцінний індустріальний парк”, – пояснив Олександр Юрков.

  “Наваль Логістик” на цей час надає послуги з перевалки, накопичення, зберігання і відвантаження на морські судна, а також експедування вантажів. У перший рік роботи компанія перевалила в Миколаєві 500 тисяч тонн вантажів, у другій – 300 тис. тонн. Потужності одноразового зберігання на цей момент складають 45-60 тис. тонн зерна. Дозволена осадка біля причалів підприємства – 6,7 м і 9,0 м.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  У Києві показали українську універсальну станцію постановки перешкод «Прометей-МФ5»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» презентували станцію перешкод універсальну «Прометей-МФ5».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  “Інтерпайп” переміг у тендері на постачання “Укрзалізниці” понад чотирьох тисяч залізничних коліс

  Компанія "Інтерпайп НТЗ" стала переможцем тендеру в системі Prozorro на постачання АТ "Укрзалізниця" 4,4 тисячі одиниць суцільновальцьованих коліс.

  «Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

  Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала...

  КБ «ЛУЧ» представило широкому загалу модернізований самохідний ПТРК «Штурм-С» (фото)

  Під час міжнародної зброярської виставки «Зброя та безпека», яка проходить у Києві на базі Міжнародного виставкового центру, КБ «ЛУЧ» представило модернізований самохідний...

  Державна компанія «Артем» представила у Києві дрон-камікадзе «Мисливець»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» окрім боєприпасів до ствольної артилерії та авіації працює над дроном-камікадзе «Мисливець». Він був представлений на виставці «Зброя...

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

  Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

  Зараз читають

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Розробку нового позашляховика для української армії продовжать п’ять приватних компаній

  Дослідно-конструкторські роботи за темою легкового автомобіля підвищеної прохідності для Збройних сил України погодилися продовжити п’ять приватних компаній.

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики провели масштабне дослідження мікроорганізмів Київського метрополітену

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики Національної академії наук України провели масштабне дослідження мікроорганізмів столичного метрополітену.

  Як «Електронмаш» виготовляє нові трамваї для Львова (фото)

  На заводі «Електронмаш» розпочали виробництво десяти трамваїв для Львова. Вони будуть більш екологічними та матимуть кращий дизайн.