9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Січня, 2021

В Україні працюють над створенням нової судноплавної компанії

 • В “Смарт-Холдинг” працюють над можливістю створення власної судноплавної компанії, яка займеться річковими перевезеннями вантажів.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Про це в інтерв’ю Latifundist розповів Олександр Юрков, директор компанії “Наваль Логістик” (Naval Logistics), що входить в структуру “Смарт-Холдингу” і управляє зерновим терміналом на території Миколаївської верфі. Тут же створюється виробничо-логістичний хаб у форматі індустріального парку з акцентом на вантажоперевалку.

  “У нас є плани створення судноплавної компанії, флот для якої ми можемо ефективно будувати самі. На першому етапі це баржі, буксири, перевантажувачі для рейдової перевалки. А на другому — ми розглядаємо будівництво флоту для Дніпра”, – повідомив Юрков, додавши, що перевезення вантажів по Дніпру — це частина плану зі створення індустріального парку.

  “Проєкт індустріального парку в “Смарт-Холдингу” охоплює кілька майданчиків. Це майданчик нашої миколаївської верфі, порт Очаків і незадіяна в суднобудівної діяльності територія ХСЗ. Пілотним майданчиком проєкту визначено Миколаїв. Саме тут сфокусований менеджмент проєкту. Термінальна частина тут займає близько 30 га, а загальна наша територія – 200 га. На ній ми плануємо зробити повноцінний індустріальний парк”, – пояснив Олександр Юрков.

  “Наваль Логістик” на цей час надає послуги з перевалки, накопичення, зберігання і відвантаження на морські судна, а також експедування вантажів. У перший рік роботи компанія перевалила в Миколаєві 500 тисяч тонн вантажів, у другій – 300 тис. тонн. Потужності одноразового зберігання на цей момент складають 45-60 тис. тонн зерна. Дозволена осадка біля причалів підприємства – 6,7 м і 9,0 м.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В рамках реалізації проєкту Kyiv City Express запустять комфортабельну електричку до Бучі

  Найближчим часом за напрямком Київ — Коцюбинське — Ірпінь — Буча, в рамках проєкту Kyiv City Express,...

  Завод “Маяк” почав процедуру поставлення на озброєння боєприпасу для ударних дронів

  Спеціалісти ПАТ "Завод "Маяк", що входить до складу ДК "Укроборонпром", спільно з колегами з ГС А2724 "Аеророзвідка" почали процедуру постановки на озброєння...

  Компанія «Талан» розробила нову модель зимових берців

  Нова модель зимових армійських черевиків після попередніх і військових випробувань буде запропонована Збройним Силам України на зміну нинішній зимової моделі.

  На реконструкцію аеропорту в Одесі виділили 703 мільйони гривень

  У 2021 році продовжиться реалізація проєкту з реконструкції аеродромного комплексу в Міжнародному аеропорту «Одеса».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Морський буксир “Корець” ВМС України переобладнають у патрульний корабель

  Військово-морські сили України перетворять морський буксир «Корець» (A830) проєкту 745 у патрульний корабель.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  28 зі 137 підприємств «Укроборонпрому» генерують 98% виручки

  28 підприємств Державного концерну «Укроборонпром» зі 137 генерують 98% всієї виручки.Про це в авторському блозі на «Економічній правді» написав нинішній...

  В Бахмутській лікарні навесні відкриють кисневу станцію

  В Бахмутській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування, де лікують десятки хворих на COVID-19, вже навесні готуються відкрити кисневу станцію, на будівництво якої заклад...

  Зараз читають

  «Укроборонпром» не полишає надій добудувати другу «Мрію»

  Державний концерн "Укроборонпром" шукає закордонного інвестора для реалізації проєкту "Мрія-2".Про це гендиректор ДК...

  «Зоря»-«Машпроект» стане основним підприємством холдингу «Морські системи»

  «ДП «Зоря»-«Машпроект» розпочинає підготовку до перетворення на господарське товариство.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» розробила модернізацію зенітно-ракетного комплексу «Куб»

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» представила свою модернізацію ЗРК «Куб» («Квадрат») до версії 2K12M1-2Д «Квадрат-2Д».Передає Національний...

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий...