9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

В Україні працюють над створенням нової судноплавної компанії

В “Смарт-Холдинг” працюють над можливістю створення власної судноплавної компанії, яка займеться річковими перевезеннями вантажів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Про це в інтерв’ю Latifundist розповів Олександр Юрков, директор компанії “Наваль Логістик” (Naval Logistics), що входить в структуру “Смарт-Холдингу” і управляє зерновим терміналом на території Миколаївської верфі. Тут же створюється виробничо-логістичний хаб у форматі індустріального парку з акцентом на вантажоперевалку.

“У нас є плани створення судноплавної компанії, флот для якої ми можемо ефективно будувати самі. На першому етапі це баржі, буксири, перевантажувачі для рейдової перевалки. А на другому — ми розглядаємо будівництво флоту для Дніпра”, – повідомив Юрков, додавши, що перевезення вантажів по Дніпру — це частина плану зі створення індустріального парку.

“Проєкт індустріального парку в “Смарт-Холдингу” охоплює кілька майданчиків. Це майданчик нашої миколаївської верфі, порт Очаків і незадіяна в суднобудівної діяльності територія ХСЗ. Пілотним майданчиком проєкту визначено Миколаїв. Саме тут сфокусований менеджмент проєкту. Термінальна частина тут займає близько 30 га, а загальна наша територія – 200 га. На ній ми плануємо зробити повноцінний індустріальний парк”, – пояснив Олександр Юрков.

“Наваль Логістик” на цей час надає послуги з перевалки, накопичення, зберігання і відвантаження на морські судна, а також експедування вантажів. У перший рік роботи компанія перевалила в Миколаєві 500 тисяч тонн вантажів, у другій – 300 тис. тонн. Потужності одноразового зберігання на цей момент складають 45-60 тис. тонн зерна. Дозволена осадка біля причалів підприємства – 6,7 м і 9,0 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають