9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Україні побудують нове судно для “Укргідрографії”

«Укргідрографія» планує побудувати гідрографічне судно за 110 млн грн

Державна установа «Укргідрографія» запланувала на 2019 рік будівництво нового гідрографічного судна орієнтовною вартістю близько 110 млн грн. На судні передбачається встановити економічний енергетичний комплекс. Витрати на утримання нового судна в порівнянні з витратами на діяльність наявного судна ГС-82 зменшаться приблизно на 30-40%.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Порти України

В Україні вартість такого будівництва становить близько 110 млн грн (з урахуванням витрат на придбання обладнання), а за кордоном будівництво такого судна буде коштувати втричі дорожче. Приблизний термін будівництва – два-три роки. На сьогоднішній день установою планується здійснити актуалізацію наявного проекту будівництва судна, – йдеться в пояснювальній записці до фінплану.

На даний момент на балансі «Держгідрографії» знаходиться 65 суден. Їх середній вік – 36 років. Гідрографічних лоцмейстерскіх судів морського класу, які обладнані підйомним пристроєм для роботи з буями, в установі вісім одиниць, а здатних піднімати вантажі більше 3 тонни, тільки одне, яке було побудовано у 1968 році.

Будівництво планується почати в 2019 році – передбачено сплатити аванс в обсязі 30 млн грн (остаточна сума буде визначена після проведення процедури закупівлі). При цьому з огляду на масштаби будівництва і необхідний обсяг, освоєння коштів заплановане на 2020 рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають