9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 25 Січня, 2022

В компанії «НІБУЛОН» поділилися планами на 2019 рік

Компанія «НІБУЛОН»  підбила підсумки 2018 року і позначила пріоритетні інвестпроекти, які холдинг буде розвивати в поточному році.

12 жовтня 2018 почалося будівництво нового потужного перевантажувального термінала в селі Тернівка Запорізької області. Високотехнологічний перевантажувальний термінал буде введений в експлуатацію вже в липні 2019 року. Нове підприємство забезпечить робочими місцями близько 120 чоловік, скоротить витрати сільгоспвиробників регіону на транспортування вирощеної продукції, а також щорічно буде поповнювати місцевий бюджет коштом сплачених податків більше ніж 2,7 млн грн. Сума інвестицій – $19 млн.

Компанія продовжує розвиток мережі річкових перевантажувальних терміналів і комплексів з приймання, зберігання і відвантаження зернових та олійних культур. Крім перевантажувального термінала в селі Тернівка, в липні 2019 буде побудований аналогічний об’єкт в Дніпропетровській обл.

На перевантажувальному терміналі філії «Голопристанська», «НІБУЛОН» планує не тільки збільшити загальний обсяг зерносховищ на 20 тис. тонн, а також розширити потужності цього підприємства з прийому рису. У 2018 році компанія допомогла херсонським рисівникам просушити, очистити, підготувати рис. Ця ситуація надихнула керівництво компанії зробити все, щоб рисівник на Херсонщині розвивалося активніше.

У листопаді 2018 кранове господарство суднобудівного заводу «НІБУЛОН» поповнилося новим більш потужним краном німецької фірми Liebherr-MCCTEC Rostock GmbH. Електрогідравлічний поворотний портальний кран LPS180 вантажопідйомністю до 42 тонн буде введений в експлуатацію вже на початку нового 2019 року. Він стане невіддільною сполучною ланкою між новим збірно-секційним цехом заводу і стапельного майданчика.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають