9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 29 Січня, 2023

В Ізмаїлі збудували першу з восьми барж для перевезень по Дніпру (фото)

Підприємство “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС”, що розташоване в Ізмаїлі, завершило роботи з будівництва двотрюмної суховантажної баржі Grain-3 для компанії “Грейн-трансшипмент”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Несамохідне судно з буксиром PLUTUS вже виконало перехід з бази будівництва в порт приписки Херсон.

Раніше на підприємстві інформували, що баржа будувалася шляхом стикування двох ліхтарів і вставки проміжної секції вантажного трюму.

Ще до відправки несамохідного судна Grain-3 замовнику, на верфі почалися роботи з будівництва двотрюмної баржі Grain-4, також для компанії “Грейн-трансшипмент”.

Як ми повідомляли раніше, всього компанія з Миколаїв має намір в поточному році модернізувати на потужностях ізмаїльського підприємства вісім барж серії. “Осадка баржі складе 3,1 метра, валова місткість – 3100 тонн, довжина – 79,4 метра”, – інформував комерційний директор компанії Євген Ігнатенко. Суду будуть використовуватися для перевезень зерна по Дніпру.

Нагадаємо, що у флоті “Грейн-трансшипмент”, крім Grain-3, є також баржа Grain-1, яка була модернізована у 2018 році, а також є чотири буксири (БТ-418, Яскраво-червоний, PLUTUS і ZEUS). Компанія володіє двома перевантажувальними комплексами на річках Дніпро і Південний Буг. Центральний офіс знаходиться в Миколаєві.

ТОВ “СП “ДУНАЙСУДНОСЕРВІС” здійснює модернізацію і ремонт суден типу “річка-море”, займаючи близько 60% ринку таких послуг в Одеському регіоні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають