9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

В ході аукціону ціна ремонту «Нової Каховки» знизилась у двічі

В ході аукціону на ремонту навчального катера «Нова Каховка» ціна запропонованих робіт знизилась більше ніж у двічі.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Так дві компанії подали найнижчу ціну з різницею у 1 гривню – 6 700 000 та 6 999 999 гривень, що в два рази менше заявленої на тендері ціни у 15 млн гривень.

Відповідні цінові пропозиції подала компанія «Нібулон» з Миколаєва та «ЮГСУДОРЕМОНТ» з Херсону.

Первинні їх пропозиції складали 10 940 858 гривень та 10 149 257 гривень відповідно, і навіть у такому вигляді складали близько 60% від оголошеної на тендері.

Зараз тендер перебуває на етапі класифікації переможця і ТОВ «ЮГСУДОРЕМОНТ» має обґрунтувати аномально низьку ціну за роботи.

ТОВ «ЮГСУДОРЕМОНТ» це нова назва компанії ТОВ «ПСК СЕРВІС», що має значний досвід в судноремонті та минулого року здійснювала ремонт чотирьох кораблів Морської охорони – «Павло Державін», «Миколаїв», «Поділля» та «Григорій Куроп’ятников». Також у 2017-у році ця компанія здійснювала ремонт навчального катера «Сміла» – однотипного з «Новою Каховкою».

Під час майбутнього докування навчального катера «Нова Каховка» передбачено проведення корпусної та електромеханічної частини ремонту.

До ремонту корпусу входить постановка на кільблоки, очищення корпусу, заміна частини обшивки, фарбування.

blank

Також по цій частині включено ремонт донно-заборної апаратури, гвинто-рульової групи, водопровідної арматури, системи каналізації, якірного пристрою, цистерни з прісною водою, тощо.

До електромеханічної частини включено ремонт генераторів, головного розподільчого щита, щита живлення з берега, а також включає:

  • Пристрій аварійно-попереджувальної сигналізації тривог машинного відділення ASA-01
  • Дистанційний пульт керування та контролю параметрів механізмів і пристроїв машинного відділення типу АМО 78 А1А(ходова рубка)
  • Електричні машинні телеграфи (ходова рубка, машинне відділення)
  • Рульова машина типу МS 32 – 4- 1

Окрім того ремонт пройде головний двигун №2 та обидві кранбалки навчального катера. Завершити ремонт мають до 27 листопада 2020 року.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають