9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Вересня, 2022

В доці Азовського судоремонтного заводу вже чергова група судів

Як вже повідомлялося, на АСРЗ проходять судноремонт теплохід «BELLIS» порту приписки Аватіу острова Кука і приймально-транспортний рефрижератор (птр) «Віталій» порт Бердянськ Україна.

На даний момент обидва судна на етапі докування. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За час докування на теплоході «BELLIS» (довжина 113 метрів, ширина 18 і висота борту 10,1 м) фахівцями заплановано великий обсяг ремонту механізмів, вузлів і систем життєзабезпечення судна.

Зокрема, розбирання та ремонт гребного і рульового пристроїв, донно-забортної арматури, корпусних конструкцій, кришок трюмів, і, крім того, – малярних робіт з очищення та фарбуванням корпусу.

На даному етапі виконано розбирання, дефектація гребного і рульового пристроїв.Для можливості виїмки гребного валу, був демонтований і проміжний вал. В даний момент проводяться ремонтні роботи з пред’явленням ВТК підприємства і незалежному міжнародному органу по класифікації, інспекції та сертифікації – Бюро Верітас.

Передбачена заміна дейдвудних підшипників (носового і кормового): монтаж, центрування і випробування на непроникність.

Ремонт рульового пристрою проводиться з демонтажем баллера, пера керма, очищенням деталей, шліфуванням робочих поверхонь баллера вручну із збіркою та пред’явленням замовнику і інспекторам Регістру. Так як за результатами дефектації встановлено, що опорно-упорний підшипник рульового пристрою технічно непридатний до подальшої експлуатації, його замінять на новий.
Після закінчення ремонту донно-забірної арматури, фахівці розпочнуть випробування кінгстонних вигородок, що використовуються для прийому забортної води або її відкачування за борт. Паралельно виконується ремонт систем життєзабезпечення і безпеки теплохода «BELLIS».

Оскільки судну всього 10 років (рік побудови 2007), за оцінкою фахівців, стан корпусних конструкцій задовільний, і ремонт, як такий, поки їм не потрібен.

Підводний і надводний борти судна обмиті прісною водою під великим тиском від морських обростань. Абразивно-струменевим методом корпус судна очищений від старих лакофарбових покриттів. В даний момент на стадії завершення ґрунтування та фарбування корпусу теплохода за певною схемою із застосуванням спеціальної фарби, що запогіє обростанню корпусу водоростями тощо.

Поступається «сусідові» і габаритами і масштабами ремонту рефрижератор «Віталій». За погодженням із судновласником, тут виконується ремонт гребного і рульового пристроїв, проводиться ремонт водогазонепроніцаємих дверей; очищення і фарбування корпусу та трюмів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають