9.5 C
Alba Iulia
Субота, 17 Квітня, 2021

В доці Азовського судоремонтного заводу вже чергова група судів

 • Як вже повідомлялося, на АСРЗ проходять судноремонт теплохід «BELLIS» порту приписки Аватіу острова Кука і приймально-транспортний рефрижератор (птр) «Віталій» порт Бердянськ Україна.

  На даний момент обидва судна на етапі докування. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  За час докування на теплоході «BELLIS» (довжина 113 метрів, ширина 18 і висота борту 10,1 м) фахівцями заплановано великий обсяг ремонту механізмів, вузлів і систем життєзабезпечення судна.

  Зокрема, розбирання та ремонт гребного і рульового пристроїв, донно-забортної арматури, корпусних конструкцій, кришок трюмів, і, крім того, – малярних робіт з очищення та фарбуванням корпусу.

  На даному етапі виконано розбирання, дефектація гребного і рульового пристроїв.Для можливості виїмки гребного валу, був демонтований і проміжний вал. В даний момент проводяться ремонтні роботи з пред’явленням ВТК підприємства і незалежному міжнародному органу по класифікації, інспекції та сертифікації – Бюро Верітас.

  Передбачена заміна дейдвудних підшипників (носового і кормового): монтаж, центрування і випробування на непроникність.

  Ремонт рульового пристрою проводиться з демонтажем баллера, пера керма, очищенням деталей, шліфуванням робочих поверхонь баллера вручну із збіркою та пред’явленням замовнику і інспекторам Регістру. Так як за результатами дефектації встановлено, що опорно-упорний підшипник рульового пристрою технічно непридатний до подальшої експлуатації, його замінять на новий.
  Після закінчення ремонту донно-забірної арматури, фахівці розпочнуть випробування кінгстонних вигородок, що використовуються для прийому забортної води або її відкачування за борт. Паралельно виконується ремонт систем життєзабезпечення і безпеки теплохода «BELLIS».

  Оскільки судну всього 10 років (рік побудови 2007), за оцінкою фахівців, стан корпусних конструкцій задовільний, і ремонт, як такий, поки їм не потрібен.

  Підводний і надводний борти судна обмиті прісною водою під великим тиском від морських обростань. Абразивно-струменевим методом корпус судна очищений від старих лакофарбових покриттів. В даний момент на стадії завершення ґрунтування та фарбування корпусу теплохода за певною схемою із застосуванням спеціальної фарби, що запогіє обростанню корпусу водоростями тощо.

  Поступається «сусідові» і габаритами і масштабами ремонту рефрижератор «Віталій». За погодженням із судновласником, тут виконується ремонт гребного і рульового пристроїв, проводиться ремонт водогазонепроніцаємих дверей; очищення і фарбування корпусу та трюмів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з...