9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

В доці Азовського судоремонтного заводу вже чергова група судів

 • Як вже повідомлялося, на АСРЗ проходять судноремонт теплохід «BELLIS» порту приписки Аватіу острова Кука і приймально-транспортний рефрижератор (птр) «Віталій» порт Бердянськ Україна.

  На даний момент обидва судна на етапі докування. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  За час докування на теплоході «BELLIS» (довжина 113 метрів, ширина 18 і висота борту 10,1 м) фахівцями заплановано великий обсяг ремонту механізмів, вузлів і систем життєзабезпечення судна.

  Зокрема, розбирання та ремонт гребного і рульового пристроїв, донно-забортної арматури, корпусних конструкцій, кришок трюмів, і, крім того, – малярних робіт з очищення та фарбуванням корпусу.

  На даному етапі виконано розбирання, дефектація гребного і рульового пристроїв.Для можливості виїмки гребного валу, був демонтований і проміжний вал. В даний момент проводяться ремонтні роботи з пред’явленням ВТК підприємства і незалежному міжнародному органу по класифікації, інспекції та сертифікації – Бюро Верітас.

  Передбачена заміна дейдвудних підшипників (носового і кормового): монтаж, центрування і випробування на непроникність.

  Ремонт рульового пристрою проводиться з демонтажем баллера, пера керма, очищенням деталей, шліфуванням робочих поверхонь баллера вручну із збіркою та пред’явленням замовнику і інспекторам Регістру. Так як за результатами дефектації встановлено, що опорно-упорний підшипник рульового пристрою технічно непридатний до подальшої експлуатації, його замінять на новий.
  Після закінчення ремонту донно-забірної арматури, фахівці розпочнуть випробування кінгстонних вигородок, що використовуються для прийому забортної води або її відкачування за борт. Паралельно виконується ремонт систем життєзабезпечення і безпеки теплохода «BELLIS».

  Оскільки судну всього 10 років (рік побудови 2007), за оцінкою фахівців, стан корпусних конструкцій задовільний, і ремонт, як такий, поки їм не потрібен.

  Підводний і надводний борти судна обмиті прісною водою під великим тиском від морських обростань. Абразивно-струменевим методом корпус судна очищений від старих лакофарбових покриттів. В даний момент на стадії завершення ґрунтування та фарбування корпусу теплохода за певною схемою із застосуванням спеціальної фарби, що запогіє обростанню корпусу водоростями тощо.

  Поступається «сусідові» і габаритами і масштабами ремонту рефрижератор «Віталій». За погодженням із судновласником, тут виконується ремонт гребного і рульового пристроїв, проводиться ремонт водогазонепроніцаємих дверей; очищення і фарбування корпусу та трюмів.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде...

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Передане Україні науково-дослідне судно “Belgica” увійшло у Чорне море

  Науково-дослідне судно України “Belgica” увійшло у Чорне море і взяло курс на Одесу. Прибуття судна очікується протягом найближчих днів.

  АМПУ спільно з Європейським банком реконструкції та розвитку профінансують підготовку проєктів концесії в порту Чорноморськ

  19 жовтня було підписано договір між Міністерством інфраструктури України, Європейським банком реконструкції та розвитку і ДП "Адміністрація морських портів України" щодо підготовки...

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного підприємства «Бучацький мальтозний завод». Новий...

  Зараз читають

  КБ “Луч” уточнили терміни завершення держвипробувань мобільного ПТРК “Бар’єр-С”

  На ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" повідомили про незначне зсування термінів завершення тестувань українського комплексу 543...

  У порту Маріуполя почалася реконструкція гідротехнічної частини одного з причалів (фото)

  У Маріупольському порту почалася реконструкція гідротехнічної частини причалу №3 - в рамках виконання Плану розвитку Маріупольського морського...

  Аеропорт Одеса зустрів мільйонного пасажира з початку року

  У п'ятницю, 8 жовтня, Міжнародний аеропорт Одеса обслужив мільйонного пасажира в поточному році.Передає Національний...

  У Києві представили українську станцію польового супутникового зв’язку

  У Києві представили станцію польового супутникового зв’язку вітчизняного виробництва.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.