«Укроборонпром» представив проект корабля морської охорони «Корал»

16954
 • Проект був представлений на виставці AAD-2018, що пройшла у ПАР

  На українському стенді на виставці авіації та військового озброєння Aerospace and Defence був продемонстрований проект корабля морської охорони «Корал», розроблений Миколаївським підприємством Дослідно-Проектний Центр Кораблебудування.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence Express

  У грудні 2012 року на верфі Феодосійської Суднобудівної Компанії «Море» було закладено перший корабель серії з шести одиниць, але недобудований корабель залишився в окупованому Криму. Корабель призначений для забезпечення охорони державного кордону у морській винятковій економічній зоні, участі в боротьбі з організованою злочинністю та протидії незаконній імміграції, а також участі у проведенні пошуково-рятувальних операцій.

  Водотонажність корабля складає 300т, екіпаж 24 особи, максимальна швидкість – 29 вузлів. Судно оснащене РЛС висвітлення надводної обстановки, оптико-електронною системою управління стрільбою АУ, навігаційною РЛС.

  Судно озброєне універсальним бойовий модуль УБМ-30М калібру 30 мм, двома 12,7-мм кулеметами, 6-ти місним швидкохідним доглядовим катером, 4-х місним катером.


  Про допомогу проекту