9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

“Укроборонпром” працює над створення індустріального парку на базі Миколаївського суднобудівного заводу

Державний концерн “Укроборонпром” працює над концепцією індустріального парку на базі ДП “Миколаївський суднобудівний завод”.

Про це повідомив гендиректор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв під час відвідин Миколаєва 19 квітня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“Президент підтримав, щоб на Миколаївському суднобудівному заводі створити індустріальний парк. Працюємо над концепцією …, щоб залучити інвесторів, наповнити замовленнями”, – розповів Гусєв на брифінгу з приводу зміни гендиректора НВКГ “Зоря-Машпроект”.

За його словами, цей проєкт обговорюється з облдержадміністрацією та міською владою. Гусєв додав, що індустріальний парк може стати одним з перших, який буде функціонувати за новим законом про індустріальні парки з пільгами їх резидентам, які минулого тижня в першому читанні прийняла Верховна Рада України.

Юрій Гусєв також підтримав ідею демілітаризації недобудованого на заводі ракетного крейсера “Україна” і його продаж, а потім створення на його базі туристично привабливого об’єкта. Водночас Гусєв уточнив, що це питання має бути прийнятий на рівні Уряду.

Передбачається, що Миколаївський суднобудівний завод (раніше – “Завод імені 61 комунара”) увійде в холдинг “Морські системи”, який створюється в рамках трансформації “Укроборонпрому”. Крім нього в цей холдинг планується також включити НВКГ “Зоря-Машпроект”, КБ “Центр кораблебудування”, Інститут гідроприладів і виробника плавучих доків та кранів – херсонський завод “Паллада”.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають