9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

Український проект військового катера зацікавив іноземців

Проект катеру “Бриз-40” від Дослідно-Проектного Центра Кораблебудування зацікавив іноземні делегації

Проект катера 58165 “Бриз-40” вперше було представлено широкому загалу на виставці “Зброя та Безпека 2018”. Проект судна розроблено під вітчизняні верфі, тож будувати його здатні щонайменше п’ять підприємств Миколаєва. Розробка проекту проводилася у тісній співпраці з представниками Одеського загону Морської охорони.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу Дослідно-Проектного Центра Кораблебудування.

Судно може бути реалізоване, як  патрульний катер, або як катер морської охорони. Також проектом передбачено можливість застосування обладнання та озброєння закордонних виробників та збільшення швидкості до понад 45 вузлів.

Катер може бути виконаний з різних матеріалів залежно від вимог: з алюмінієво-магнієвого сплаву, композитного матеріалу або сталі. Габарити катера передбачають можливість його транспортування наземним транспортом.

Швидкохідний патрульний катер “Бриз-40М” призначений для дії в закритих морях та прибережних районах відкритих морів для несення бойового чергування, боротьби з катерами супротивника, охорони кораблів та суден під час стоянки на зовнішніх рейдах. Довжина катера становить 25,5 м; ширина – 5,2 м; осадка максимальна – 1,6 м; водотоннажність – 46,5 т. Екіпаж катера складається з 6 осіб.

Судно озброєно 12,7-мм кулеметом, 40-мм автоматичним гранатометом. Крім того на судно має окремий доглядовий катер.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають