9.5 C
Alba Iulia
Середа, 20 Жовтня, 2021

Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

 • ПрАТ “Українське Дунайське пароплавство” (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу модернізації буксирів-штовхачів УДП.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зокрема, документом передбачається модернізація до 33 буксирів завдяки використанню сучасних гібридних двигунів та технологій компанії ABC.

  Відзначається, що гібридні двигуни ABC дозволяють використовувати як звичайне дизельне паливо, так і інші його види – метанол, водень.

  Оснащення буксирів-штовхачів УДП двигунами та технологіями компанії ABC буде відповідати всім стандартам EURO STAGE V, що стосуються вимог щодо викидів шкідливих речовин в атмосферу.

  УДП отримає можливість продовжити термін служби застарілого базового флоту і, водночас розширити свою діяльність на певних ділянках Дунаю та надалі й на річці Рейн.

  “В УДП з’явиться можливість виходу на нові ринки перевезення вантажів – наприклад, контейнери, великогабаритне устаткування, перевезення “зеленого водню”, а ABC зможе інтегрувати свої сучасні технології в бізнес-процеси Українського Дунайського пароплавства, – в суднобудування і судноремонт”, – йдеться в повідомленні УДП.

  Модернізація буксирів-штовхачів відбуватиметься на ГВСП “Кілійський суднобудівно-судноремонтний завод” із залученням інженерно-технічних фахівців ABC для установки відповідного обладнання і гібридних двигунів.

  Зараз УДП і ABC розглядають можливості реалізації бізнес-проєкту і шукають оптимальні джерела для його фінансування. Серед можливих сценаріїв – залучення цільового кредиту на основі відповідної міжурядової угоди між Україною і Бельгією. У якості альтернативи – звернення до ЄС або Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) з проханням про виділення коштів і/або грантів.

  Загальний бюджет проєкту оцінюється в 90 мільйонів євро.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Метінвест подарував ЦГЗК новий пасажирський автобус

  На ПАТ «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» з'явився новий пасажирський автобус Otokar Territo U. Це подарунок співробітникам від генерального директора Групи Метінвест до ювілею...

  Зараз читають

  Україна має величезний потенціал для виробництва біогазу – Вітренко

  Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.

  Як українські науковці вирощують та вивчають унікальні антарктичні рослини (фото)

  Науковці Інституту молекулярної біології і генетики (ІМБГ) Національної академії наук України в рамках віртуальної екскурсії до лабораторії відділу...

  В Україні стартував продаж найдешевшого електромобіля (фото)

  В Україні почалися продажі компактного електромобіля ANAIG Quick ANJ3000 з запасом ходу в 70 км.

  Кабмін передав ДП «УкрНДІспецсталь» Міністерств з питань стратегічних галузей промисловості.

  Кабінет Міністрів України передав цілісний майновий комплекс державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних сталей, сплавів та феросплавів»...