9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Україна та Кувейт активізувють співпрацю у галузі кораблебудування

Про перспективи розвитку торговельно-економічного співробітництва Кувейту й України йшлося під час робочої зустрічі керівництва ТПП України з кувейтською делегацією, очолюваною заступником держсекретаря Міністерства торгівлі та промисловості Кувейту, шейхом Німер Фахад аль-Малек Аль-Сабах.

Кувейт відкритий для інвестицій із будь-яких країн світу. В державі немає податків, сприятливий інвестиційний клімат. Іноземним інвесторам можуть надаватися різноманітні пільги: уникнення подвійного оподаткування, звільнення від митних зборів, виділення землі і нерухомості, залучення іноземної робочої сили, дозвіл 100% власності іноземних інвесторів у статутному капіталі компанії тощо.

За словами членів делегації, пріоритети Кувейту – заохочення приватного сектора і роботи в ньому, проектів малого та середнього бізнесу, зміцнення співпраці державного і приватного секторів, розвиток системи освіти, поліпшення сфери охорони здоров’я, а також боротьба з корупцією та прозорість у діях державних органів.

 «У Кувейті є орган, який займається заохоченням інвестицій – Комітет із іноземного інвестиційного капіталу. На його сайті можна знайти докладну інформацію про правила та умови інвестування в нашу країну і закони, що повною мірою захищають права іноземних інвесторів», – сказав посол Кувейту в Україні Д-р Рашид Аль-Адвані.

Члени делегації також запросили ТПП України взяти участь у промисловій виставці, що проходитиме у Кувейті з 6 по 10 лютого 2018 року.

«Участь у міжнародних виставках надає реальні можливості українським виробникам розширити ринки збуту своєї продукції, ознайомитись із новими технологіями, встановити бізнес-контакти», – сказав перший віце-президент ТПП України Михайло Непран.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають