9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Україна і Данія обговорили можливість будівництва кораблів для українського флоту

Командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа на зустрічі в Одесі з аташе з питань оборони при посольстві Данії в Україні Феліксом Ебберстадом обговорили питання військового співробітництва, в першу чергу можливість будівництва кораблів за підтримки Данії.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Як повідомляє пресслужба ВМС ЗС України в Фейсбуці в понеділок, на зустрічі окремо були розглянуті основні пріоритети розвитку, які передбачають зовнішню підтримку і можливість передачі українським екіпажам обладнання та екіпіровки, призначених для виконання завдань по боротьбі за живучість кораблів в рамках матеріально-технічної допомоги.

Неїжпапа розповів про сучасні морські загрози, основні досягнення в реформуванні та розвитку національного флоту з урахуванням стандартів Північноатлантичного альянсу.

За словами аташе, Данія з розумінням ставиться до викликів і загроз Україні та готова до розвитку відносин з метою допомоги нашій країні для підтримки безпеки не тільки в Азово-Чорноморському регіоні, а й у світі в цілому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають