9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

У Великобританії працює унікальне круїзне судно, спроєктоване миколаївцями (фото)

На озері Віндемір у Великобританії спущено на воду судно для одноденних круїзів SWIFT проєкту DCr 3407, що було спроєктоване Миколаївськім ПКБ MDEM “Marine Design Engineering Mykolayiv”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на сторінку “Миколаїв – місто корабелів”.

Судно спроєктоване та побудоване відповідно до унікальної блочно-модульної концепції, яка передбачає можливість зібрання судна у будь-якому не обладнаному місці з готових блоків. Секції судна SWIFT були виготовлені на верфі Damen Shipyard Kozle у Польщі та доставлені у Манчестер вантажними автомобілями. Після цього судно було зібрано просто на парковці на березі озера.

Озеро є одним з найпопулярніших місць відпочинку у Великобританії. Подібний принцип виготовлення суден є перспективним і для українського ринку та верфей. Проєкт DCr 3407 повністю розроблено конструкторами Миколаївської мультисервісної компанії ТОВ «МДІМ», починаючи від базового проєкту до випуску робочої документації. Судно довжиною майже 35 метрів має сталевий корпус та алюмінієву надбудову. Його швидкість становть 10.5 вузлів, а місткість – 300 пасажирів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають