9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У Туреччині заклали перший корвет для ВМС України (фото)

В Туреччині відбулась церемонія закладки корабля типу “ADA” для потреб Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

У пресслужбі ВМС ЗС України зазначають, що церемонія закладки корабля в Туреччині відбулася за участі делегації Міністерства оборони України на чолі з командувачем Військово-Морських Сил ЗС України контрадміралом Олексієм Неїжпапою.

Проведено урочисту церемонію закладки кіля корабля класу “корвет” типу “ADA” для потреб українського флоту.

Корвет було закладено на одному з суднобудівних підприємств в місті Стамбул Турецької Республіки. Загалом, будівництво корвету типу “ADA” триває з 28 квітня 2021 року, але за турецькими традиціями лише після побудови частини секцій та корпусу, проводиться урочиста церемонія закладки кіля корабля.

blank
Церемонія закладки корабля типу “ADA” для потреб ВМС ЗС України. Фото: пресслужба ВМСУ

Відповідно до існуючих домовленостей у 2022 році корвет буде переправлено в Україну та вже у 2024 році він увійде до складу ВМС ЗС України.

“Це знакова подія для України та значний поштовх у розвитку її Військово-Морських Сил, – зазначив контрадмірал Олексій Неїжпапа. – Всі домовленості з Турецькою Республікою виконуються вчасно, а деякі з них навіть з випередженням встановлених строків, це ми бачимо на прикладі безпілотних літальних комплексів “Байрактар ТВ-2ˮ, які вже виконують завдання в інтересах нашої країни”, – додав він.

blank
Церемонія закладки корабля типу “ADA” для потреб ВМС ЗС України. Фото: пресслужба ВМСУ

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що для ВМС України почали формувати перший екіпаж для нового корвету типу “ADA”.

Крім того, для добудови корвету та встановлення на нього обладнання та озброєння західного виробництва буде залучений миколаївський суднобудівний завод “Океан”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають