9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

У Туреччині побудували судно за участю українських розробників (фото)

На верфі Damen Shipyards в Анталії було спущено на воду швидкісне судно AQUA HELIX для доставлення екіпажу. У створенні судна приймали участь конструктори миколаївського конструкторського бюро MDEM.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на спільноту “Миколаїв – місто корабелів”.

Судно позиціонується як значний прогрес у транспортуванні екіпажів бурових платформ. Зазначається, що використання суден даного проєкту є вигідною та більш економною альтернативою іншим способам доставки обслуговуючого персоналу. AQUA HELIX призначене для швидкої та зручної зміни екіпажу на офшорних виробничих об’єктах – бурових платформах, науково-дослідних станціях, заводах на віддалених островах тощо.

Судно має довжину понад 73 метри та може досягнути швидкості до 40 вузлів. Це найбільше однокорпусне судно з алюмінію, що коли-небудь будувала корпорація DAMEN. Воно здатне доставляти пасажирів на відстані понад 200 міль, завдяки чому за один рейс можна забезпечити перевезення одразу по декількох точках, що скорочує витрати часу та інші видатки.

Заспокоювачі хитавиці забезпечують сприятливі умови для людей при висоті хвилі до 3 метрів. Завдяки цьому пасажири повноцінно відпочинуть в дорозі та будуть готові відразу включитися у роботу. Миколаївські розробники проєкту прийняли участь у закладені судна 21 червня 2019 року

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають