9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

У порту Чорноморськ після ремонту ввели в експлуатацію плавкран “Богатир” (фото)

У морському порту Чорноморськ введено в експлуатацію після ремонту механізмів плавкран “Богатир”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Зазначається, що гарантійний ремонт плавкрана виконувався на базі ПрАТ “ІСРЗ”.

СВК “Богатир” буде залучений у комплексі робіт з виконання стратегічно важливих виробничих завдань, насамперед пов’язаних із проведенням дноочисних робіт в акваторії морського порту Чорноморськ.

blank

У ході проведених робіт відремонтовано механізм головного підйому (300 тонн) крана. Далі фахівці підготували та полагодили кранове обладнання та механізми, випробували вантажопідйомний пристрій експлуатаційним та пробним навантаженням з поступовим збільшенням до 110/330 тонн за узгодженою з Реєстром програми випробувань.

В результаті проведених заходів було отримано документи Реєстру судноплавства України на право експлуатації вантажопідйомного пристрою СВК “Богатир” з терміном дії до 16 листопада 2023 року.

“Ремонт кранового пристрою СВК “Богатир” суттєво підвищив безпеку його експлуатації”, – зазначили в АМПУ.

blank

СВК “Богатир”

Плавкран «Богатир» побудований у 1971 році на Севастопольському суднобудівному заводі ім. Серго Орджонікідзе.

Цей морський самохідний кран – унікальна споруда. Його потужність становить 2000 к.с. За допомогою самохідного плавучого крана такого класу можна здійснювати перевантаження великовагового обладнання вагою до 300 тонн, виконувати суднопідіймальні та спецмонтажні роботи. «Богатир» може транспортувати на своїй палубі 600 тонн вантажу.

Багаторічна практика експлуатації «Богатиря» показала, що особливо ефективне його використання при транспортуванні портальних кранів без їх демонтажу. Також, його з успіхом можна використовувати при зведенні гідротехнічних споруд і для підйому великовагових секцій і механізмів на судноремонтних заводах тощо.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають