9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

У Миколаєві відремонтували рейдовий тральщик для ВМС України (фото)

Після завершення ремонту на Миколаївському суднобудівному заводі до пункту постійного базування вийшов рейдовий тральник «Геничеськ» ВМС України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Миколаїв – місто корабелів.

Під час робот повністю відновлені зовнішня обшивка, настил палуби та конструкції корпусу й надбудови, донно-бортова арматура, гвинто-стерновий пристрій, цистерни, корабельні системи тощо.

Проведення ремонту цього корабля яскраво демонструє можливості вітчизняної промисловості у галузі суднобудування в питаннях виготовлення корпусів та конструкцій з композитних матеріалів, які традиційно застосовуються при побудові кораблів протимінної оборони.

Вітчизняні підприємства здатні працювати з такими матеріалами та зможуть застосувати свій досвід при формуванні кораблебудівних планів розвитку Військово-морських сил ЗС України.

Нагадаємо, у квітні цього року рейдовий тральщик “Генічеськ” та катер “Прилуки” ВМС України зайшли на доковий ремонт до Миколаєва.

Після проведення основного обсягу робіт, 30 липня обидва кораблі були спущені на воду з плавучого доку МСЗ. Надалі роботи з ремонту “Прилук” і “Генічеська” проходили у причальної стінки підприємства.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають