9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

У Миколаєві спустили на воду після ремонту корабель спеціального забезпечення (фото)

Корабель Морської охорони спеціального забезпечення «Титан» повернувся в пункт постійного базування після проходження докового ремонту.

Повідомляє Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу Морської охорони ДПСУ.

Окрім ремонту, який проходив у Миколаєві на базі колишнього ЧСЗ, корабель був перефарбований в однострій Морської охорони Державної прикордонної служби України з бортовим номером «BG-60».

blank
Корабель Морської охорони спеціального забезпечення «Титан».

Окрім фарбування корабля, нанесення зовнішніх розпізнавальних знаків державної належності та інших стандартних супутніх робіт, було проведено ремонт стаціонарної установки водяного та пінного пожежогасіння, що використовується у випадку надання допомоги кораблям та суднам у боротьбі з вогнем. Також відремонтовано бортовий вантажний кран-маніпулятор.

У Морській охороні зазначають, що перехід до Миколаєва та у зворотному напрямку, командна робота у доку стали практичним вишколом зі злагодження екіпажу.

Відтепер корабель спеціального забезпечення «Титан» повноцінно на службі в Морській охороні ДПСУ. І хоч ще залишився певний перелік планових робіт, попереду у корабля завдання прикордонної служби у територіальному морі та у Виключній (морській) економічній зоні України, зокрема й із забезпечування віддалених підрозділів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають