9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 18 Жовтня, 2021

Судноверф Одеського порту завершила ремонт першого судна в модернізованому доці № 4

 • Загальний термін докування суховантажу SEA TRADER (довжина – 127 м, прапор – Мальта) в доці №4 ВСП «Судноверф «Україна» ДП «Одеський порт» склав 13 днів. 

  Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу адміністрації порту.

  На судні було виконано великий обсяг корпусних робіт – очищення, фарбування, часткова заміна металу, а також ремонт гребного і рульового пристроїв. Вартість виконаних робіт за попередніми підрахунками склала понад 1 млн. грн.

  За словами головного інженера верфі Миколи Тодорова, спочатку термін докового ремонту т /х SEA TRADER, згідно з укладеним контрактом, становив 9 діб. Але в зв’язку зі збільшенням обсягу корпусних робіт судно знаходилося в доці на 4 дні довше.

  Продовження часу докування за бажанням замовника в зв’язку з необхідністю виконання додаткових робіт – досить часта практика, і на судноверфі були до цього готові, зазначив М.Тодоров.

  26 червня суховантаж спустили на воду і перешвартували на причал №37 судноверфі, де планується ремонт електричного обладнання. Таким чином, загальний термін ремонту SEA TRADER складе 25 діб.

  Керівник Одеської філії ДП «АМПУ» Ігор Ткачук зазначив, що кожен день докування судна – це можливість додаткового заробітку для підприємства, а після модернізації і запуску дока №4, який простоював кілька років, доходи Одеського порту від замовлень по доковому ремонту можуть збільшитися вдвічі.

  В даний час судноверф Одеського порту веде переговори про замовлення на ремонт військових кораблів в доці №4, і вже готова приступити до робіт на двох суднах, які перебувають в акваторії порту.

   


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На КБ “Луч” розробляють новий переносний гранатомет

  Генеральний директор ДККБ "Луч" повідомив про роботу з розробки нового українського переносного гранатомета.Про...

  У вересні мережею УЗ перевезли рекордну за останні 10 років кількість зернових

  "Укрзалізниця" у вересні перевезла 3,8 млн тонн зернових - це рекордний показник перевезення зазначених вантажів у вересні за останні 10 років.

  Один із провідних виробників картоплі в Україні запустить крохмальний завод у тестовому режимі

  Після модернізації обладнання крохмального заводу «Контінентал Фармерз Груп» планує виробляти крохмаль екстракласу. Старт заплановано на квітень 2022 року.Про...

  КБ “Луч” уточнили терміни завершення держвипробувань мобільного ПТРК “Бар’єр-С”

  На ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" повідомили про незначне зсування термінів завершення тестувань українського комплексу 543 "Бар'єр-С" (також відомий як "Штурм-СМ"),...

  Перевалка в порту Маріуполя склала майже 5,2 млн тонн з початку року

  У Маріупольському порту за 9 місяців 2021 року перевалено 5,19 млн т вантажів, що на 2,6% менше показників аналогічного періоду 2020 року.

  Заступник міністра закордонних справ України обговорив організацію бізнес-місії кувейтських компаній

  Україна і Кувейт мають значний потенціал для збільшення обсягів торгівлі і співпраці у сфері залучення інвестицій.Про це йшлося...

  В Одеській області побудують станцію морської системи зв’язку за 18 млн грн

  На узбережжі Одеської області, біля села Миколаївка Білгород-Дністровського району, між Тузлівським і Будацькому лиманами, буде побудована станція глобальної морської системи зв'язку, яка...

  Міноборони замовило сотні габіонів для облаштування позицій

  Міністерство оборони України подало тендер на закупівлю сотень габіонів для захисту військових.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Зараз читають

  Міноборони замовило сотні габіонів для облаштування позицій

  Міністерство оборони України подало тендер на закупівлю сотень габіонів для захисту військових.Передає Національний Промисловий...

  В Україні зафіксоване рекордне падіння виробництва солодощів

  Про це заявив президент асоціації “Укркондпром” Олександр Балдинюк, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УНН.

  Wizz Air базуватиме в Україні 11 літаків

  Угорський авіаперевізник Wizz Air має намір базувати в Україні 11 літаків.Про це повідомив...

  У вересні мережею УЗ перевезли рекордну за останні 10 років кількість зернових

  "Укрзалізниця" у вересні перевезла 3,8 млн тонн зернових - це рекордний показник перевезення зазначених вантажів у вересні...