9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Лютого, 2023

Суднобудівний завод «Нібулон» упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони України

Суднобудівний-судноремонтний завод компанії «Нібулон» згідно з планом упродовж 2022 року збудує всі п’ять катерів для Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Розпочати роботи з будівництва катерів у Миколаєві мають у лютому наступного року.

В коментарі для Мілітарного на Міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021» співвласник компанії «Нібулон» Андрій Вадатурський розказав, що такі терміни передбачені угодою між французькою компанією OCEA та Міністерством внутрішніх справ України.

«Українська сторона згідно контракту повинна почати будівництво з лютого 2022 року, я так думаю, що до кінця наступного року програма буде виконана», – поінформував Андрій Вададурський.

У Франції вже готові два корпуси та ще два заклали, а до кінця 2021-го року має бути готовий перший катер морської охорони.

blank

Він має бути переданий українському прикордонному відомству до кінця цього року.

Повне інтерв’ю наших колег з Мілітарного з Андрієм Вададурським, де співвласник розповідає деталі угоди та співпраці з французькою стороною:

Нагадаємо, що 22 липня 2020 року, на території суднобудівного-судноремонтного заводу «Нібулон» відбулося підписання контракту про постачання 20 патрульних катерів OCEA FPB 98 MKI для Морської охорони ДПСУ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають