9.5 C
Alba Iulia
Середа, 10 Серпня, 2022

Суднобудівники компанії “Нібулон” працюють над новими проектами

Незважаючи на те, що в цьому місяці суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» вже спустив на воду два судна,  брати перерву на відпочинок або ж збавляти обертів компанія не збирається.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Суднобудівники компанії “Нібулон” ще з більшим запалом виконують добудовчі роботи та трудяться над новими замовленнями.

Наразі  суднобудівниками заводу здійснюється різання металу, складання вузлів та секцій першеого несамохідного судна проекту В5000. Паралельно з цим ведеться закупівельна кампанія та завершуються проектні роботи.

Майже на одному рівні готовності із несамохідним судном проекту В5000 і потужний перевантажувач зерна проекту П-38. На сьогодні замовлення виконано майже на 10 %. Активно виготовляються необхідні для будівництва деталі, з яких складаються вузли та секції. Водночас триває закупівельна кампанія та проектування.

Завершуються добудовчі роботи, а саме: ведеться електромонтаж, покриття палуби та встановлення панельної зашивки, обладнання, монтуються системи, розпочались перші випробування механізмів днопоглиблювального судна проекту СДС-15. Ходові випробування судна заплановані на середину жовтня. Отож у наступному місяці земснаряд буде введений в експлуатацію та переданий судноплавній компанії ТОВ СП «НІБУЛОН». У жовтні ж «МИКОЛАЇВЕЦЬ» приступить до експериментального виконання днопоглиблювальних робіт на Дніпрі, а саме в Дніпродзержинському водосховищі.

Окрім того, компанією замовлені та розробляються проекти багатоцільових морських буксирів потужністю 3500 к. с. та кранового судна вантажомісткістю 10 тис. тонн з двома потужними кранами, будівництво яких заплановане на 2018-2019 роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають