9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 7 Серпня, 2022

Суднобудівна група SMG збільшила виробництво майже у два рази

Херсонська та Миколаївська верфі, які входять до складу суднобудівної групи SMG у 2018 році збільшили обсяги виробництва майже у 2 рази до 610 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу групи.

Зростання економічних показників обумовлене в першу чергу реалізацією великих контрактів з суднобудування та виготовлення металоконструкцій чану згущувача для Південного ГЗК.

Серед суднобудівних контрактів слід відзначити контракт з голландською компанією VEKA Shipbuilding WT B.V на будівництво двох насичених корпусів танкерів-хімовозів. Так, на Херсонській верфі вже повністю сформований корпус танкера «Nevada» і йде його фарбування. Фахівці Миколаївській верфі працюють над встановленням кормового блоку судна «Nebraska». Вартість цього контракту становить понад 145 млн грн. Передача танкерів замовнику очікується до кінця I кварталу поточного року.

За контрактом c Південним гірничо-збагачувальним комбінатом виготовлено, зібрано та пофарбовано понад 2 тис. тонн металоконструкцій. Продукція призначена для складання конструкцій нових згущувачів ГЗК. Вартість контракту становить 175 млн грн.

Крім того протягом 2018-го року на стапелях верфей було відремонтовано та модернізовано 74 судна. Найбільш великими проектами з судноремонту були модернізація грунтовивізної шаланди на базі судна-донора типу нафторудовозу, а також виготовлення 30-метрової вставки для модернізації суховантажу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають