9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Судно «Балта» вийшло на випробування після ремонту

Судно «Балта» ВМС України вийшла на випробування після проведення докового ремонту на суднобудівній верфі компанії «Нібулон».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

6 листопада судно розмагнічування було помічено під час виходу з акваторії заводу.

Для безпечного судноплавства в акваторії Миколаєва його супроводжувало два рейдових буксири – NIBULON-3 із серії POSS-115, та NIBULON-12 проєкту Т410.

Ходові випробування зараз відбуваються в акваторії Бузького лиману неподалік Миколаєва, де традиційно тестуються судна побудовані на судоверфі «Нібулон».

Загальний кошторис з докового ремонту судна розмагнічування «Балта» (A811) складає 15 994 678,54 гривень.

Він складається з двох угод: підписаного контракту від 25 серпня 2020 року за результатами тендеру на суму у 13,04 млн грн, та додаткової угоди на 2 954 678,54 гривень.

В роботи включено корпусні роботи з підйомом корабля у док або на сліп, очищування, дефектування, заміна зовнішньої обшивки корпусу, фарбування.

Пройдуть ремонт донно-заборна апаратура, підрулюючий пристрій, валолінії, пневматичні та гідравлічні системи, цистерни для палива та прісної води, пожежний насос та ряд інших систем. Окрім того, на судні «Балта» в ході докування буде повністю замінений протекторний захист.

Відповідно до вимог тендерної документації роботи мають бути завершені не пізніше 27 листопада 2020 року та станом на 16 жовтня 2020 року судно вже спущено на воду та пофарбоване.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають