9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

Smart Maritime Group інвестує в модернізацію Херсонських верфей

На Херсонщині верфі СМГ впроваджують нову інвестиційну програму модернізації виробництва. На установку устаткування, відповідного найсучаснішим стандартам, буде витрачено понад 30 мільйонів гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Smart Maritime Group.

В першу чергу програма передбачає придбання машини різання металу компанії ECKERT (Польща), яка буде встановлена ​​замість одного з газових OmniMat 70 – 80-х років випуску. Ця машина теплового різання нового покоління обробляє листи металу європейських габаритів в режимі плазмового та газового різання. Вартість агрегату становить близько 250 тис. євро.

«Особисто я покладаю великі надії на нову машину. Вона дозволить помітно поліпшити якість і точність різання, збільшить швидкість різання. Також додасть нові функції при обробці металу, особливо зняття фасок на товстих листах», – підкреслив головний технолог Херсонській верфі Олег Куп’янський.

Наступним пунктом інвестпрограми буде придбання нового зварювального устаткування, яке відрізняється компактністю, економічністю і високою якістю зварювального шва. Вартість всіх апаратів складе понад мільйон гривень. 4 з 15 апаратів вже надійшли від постачальника.

Разом з оновленням зварювального обладнання на верфі виділять близько 6 500 000 грн на заміну компресорів. Це дасть можливість перейти на автоматизовану систему управління та усунути непродуктивні витоки в подачі стисненого повітря.

Також програма передбачає капітальний ремонт кранового обладнання та покрівель виробничих цехів, на ці цілі спрямують близько 10 500 000 грн.

На Миколаївській верфі СМГ плани капітальних інвестицій включають капітальний ремонт дока, модернізацію цеху різання металу і придбання зварювального обладнання.

«Наша основна мета — підвищити конкурентоспроможність компанії, щоб іноземні замовники бачили в наших верфях сучасного виконавця, який працює на обладнанні високого технологічного рівня», – зазначив головний інженер Херсонській верфі СМГ Володимир Пепель.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають