9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

“Смарт-Холдинг” та Restis Group домовилися про співпрацю в сфері суднобудування серії балкерів океанського класу

Група “Смарт-Холдинг” і одна з найбільших транспортних компаній Греції Restis Group оголосили про підписання меморандуму про співпрацю в сфері суднобудування

В рамках документу сторони домовилися вивчити можливість будівництва на потужностях Smart Maritime Group (SMG) – серії балкерів океанського класу, які будуть призначатися для перевезення насипних генеральних вантажів.

Передає Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу холдингу.

Безпосередній замовник Restis Group і виконавець SMG найближчим часом вивчать технічні можливості реалізації проекту на українських верфях, а також опрацюють питання залучення фінансування для реалізації проекту, – повідомляє прес-служба.

За словами генерального директору “Смарт-Холдингу” Олексія Пертіна, реалізація контракту такого масштабу стане поштовхом до пожвавлення інтересу до всього українського машинобудівному сегменту.

Наші фахівці попередньо оцінили можливості і потенціал заводів SMG, і перші враження позитивні. Вони ні в чому не поступаються європейським верфям, а в дечому навіть перевершують їх. Остаточне рішення буде прийнято після більш глибокого опрацювання питання, але ми сподіваємося на взаємовигідне співробітництво, – заявив власник Restis Group Віктор Рестіс.

SMG – найбільший суднобудівний субхолдинг України, який об’єднує дві суднобудівні верфі: Миколаївську і Херсонську.

Група компаній Restis Group включає в себе одну з найбільших транспортних компаній Греції, а також має інтереси в сфері фінансів, інвестицій, медіа та нерухомості.

Останні новини:

Зараз читають