9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

Розпочався доковий ремонт навчального катера «Нова Каховка»

Навчальний катер «Нова Каховка» Військово-морських Сил ЗС України поставлений на кільблоки для початку докового ремонту.

Передає Національний промисловий портал з посиланням на ЦТС.

Напередодні він був піднятий з води на судноремонтному підприємстві «ЮГСУДОРЕМОНТ» у Миколаєві, що виграло тендер ремонт навчального катера «Нова Каховка» (A542) проєкту УК-3.

До ремонту корпусу входить постановка на кільблоки, очищування корпусу, заміна частини обшивки, фарбування.

Під час майбутнього докування навчального катера «Нова Каховка» передбачено проведення корпусної та електромеханічної частини ремонту.

До електромеханічної частини включено ремонт генераторів, головного розподільчого щита, щита живлення з берега, а також включає:

  • Пристрій аварійно-попереджувальної сигналізації тривог машинного відділення ASA-01
  • Дистанційний пульт керування та контролю параметрів механізмів і пристроїв машинного відділення типу АМО 78 А1А(ходова рубка)
  • Електричні машинні телеграфи (ходова рубка, машинне відділення)
  • Рульова машина типу МS 32 – 4- 1

Загалом згідно з ремонтною відомістю будуть виконані наступні роботи: очищення, дефектація, ремонт та фарбування зовнішньої обшивки та конструкцій корпусу, ремонт гвинто-стернового пристрою, ремонт якірного пристрою, заміна протекторів, ремонт дейдвудів та гребних валів, ремонт донно-бортової арматури, ремонт трубопроводів, ремонт систем – протипожежної, осушувальної, паливної, сточно-фекальної, прісної води, тощо.

Окрім того, ремонт пройде головний двигун №2 та обидві кранбалки навчального катера. Завершити ремонт мають до 27 листопада 2020 року.

Навчальний катер «Нова Каховка» (A542) проєкту УК-3 побудований у 1986 році на верфі Stocznia “Wisła” у Гданську, Польща.

Загальні характеристики проєкту УК-3:

Водотоннажність: 343 тон
Довжина: 39.24 метри
Ширина 8.6 метри
Осадка: 2.55 метри
Екіпаж: 13 осіб

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають