9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Приватна компанія відремонтує катери морської охорони «Калкан-П» та «Гриф»

«Яхт-верф Навігаль ЛТД» проведе ремонт катерів Морської охорони ДПСУ проєкту 09104, шифр «Калкан-П», та проєкту 1400М, шифр «Гриф».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express

«Яхт-верф Навігаль ЛТД» – одне з найстаріших у Миколаєві приватних підприємств малотоннажного суднобудування, що довгий час спеціалізувалося на будуванні корпусів з АМГ. Згідно з ремонтної відомості для катерів буде виконано заміну листів зовнішньої обшивки та заплавлення корозійних виразок підводної частини.

blank
Фото: Флот 2017

Швидкісний патрульний катер пр. 0914 «Калкан-П» було розроблено та побудовано на Миколаївському суднобудівному заводі «Лиман», що зараз – суднобудівний завод «Нібулон». Катер має корпус з АМГ, а рубку зі склопластику. Корпус катеру спеціально спроєктовано для високих швидкостей, що дозволяє йому виходити на глісування вже при 16 вузлах. У якості рушія застосовано водомет Rolls-Royce.

blank
Фото: Радіо Свобода

При малій осадці це дає високу маневровість та можливість підходити до необладнаного берега у прибережних районах моря або суднохідних річок та озер. Катер має простору каюту зі спальними місцями, гальюн, сполучений з душем, камбуз, кермову рубку, просторий кокпіт. Катер пр. 0914 «Калкан-П» може бути використаний для патрульних, природоохоронних та рибоохоронних завдань. Виробником свого часу пропонувалася цивільна версія катеру.

Загальні характеристики катеру пр. 0914 «Калкан-П»:

Довжина, м – 11.04
Ширина, м – 3.20
Осадка, м – 0.60
Водотоннажність, т – 7.86
Головний двигун – CATERPILLAR, 448 кВт (609 к.с.)
Швидкість, вуз – 40-42
Екіпаж, осіб – 2
Пасажирів, осіб – 6

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають