9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Прикордонний катер “Калкан” азовського угрупування відремонтують в Маріуполі

На одному з малих катерів проєкту 50030 «Калкан» Морської охорони ДПСУ, що базується на Азовському морі, буде проведено поточний ремонт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

1 серпня 2019-го року, Маріупольський загін Морської охорони ДПСУ уклав договір на поточний ремонт малого катера із завершенням робіт за сорок п’ять днів.

Вартість укладеної угоди складає 1,76 млн гривень при тому, що очікувана вартість ремонту складала 2,25 млн. Тобто економія завдяки майданчику Prozorro склало майже півмільйона гривень.

У відкритих електронних торгах взяли участь два підприємства з Маріуполя: Азовський судноремонтний завод (ТОВ «СРЗ») та ТОВ «КП КОМУНЕКОРЕСУРСИ», а також миколаївське ТОВ «Сервісне підприємство «Ліман». За результатами торгів перемогло у тендері на ремонт катеру зав. №813 ТОВ «КП КОМУНЕКОРЕСУРСИ».

До складу ТОВ «КП КОМУНЕКОРЕСУРСИ» входить завод “АЗОВ ВЕРФ”, який розташований в межах міста Маріуполя в гирлі річки Кальміус, в районі рибоконсервного заводу старої гавані (Гавань Шмідта).

За інформацією з офіційного сайту, у своєму розпорядженні завод має плавучий док вантажопідйомністю 600 тонн, а також сліп із вантажопідйомністю 200 тонн, з можливістю постановки до 6 суден.

blank

Малий катер Морської охорони проекту 50030 “Калкан” серійно виготовлявся на суднобудівному підприємстві “Море” у Феодосії та на миколаївському заводі “Лиман”.

На перших катерах встановлювались двигуни 457К, на подальших його модифікаціях почали встановлювати також іноземні силові установки.

Короткі технічні характеристики:

Водотоннажність: 7,8 тонн
Довжина: 10,6 метрів
Швидкість: 30 вузлів
Екіпаж: 2 осіб+6 осіб десанту

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають