9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Протягом 2017 року SMG збільшила обсяг судноремонту на 69,6%

Компанія Smart Maritime Group (SMG) у 2017 році виконала модернізацію і ремонт 78 суден

Найбільш складним контрактом став проект глибокої модернізації суховантажу Donmaster Spirit, реалізований на Херсонській верфі. В ході модернізації довжина судна була збільшена до 119 метрів. Модернізація дозволила істотно поліпшити техніко-економічні характеристики судна, зокрема, суховантаж став трьохтрюмним, а дедвейт збільшився на 14% – до 4,9 тисяч тонн.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії 

Крім судноремонту, SMG розвивала машинобудівне і металообробне виробництво. У рамках спільного проекту з компанією «Метінвест» на Херсонській верфі запущений сервіс по обробці листового прокату. Ключовими проектами стали виготовлення металоконструкцій мостів в Запоріжжі і автомагістралі Одеса – Рені, випуск спецобладнання на замовлення підприємств гірничо-металургійного циклу і сервісна обробка металу.

У минулому році стартувала програма модернізації металообробного виробництва, що передбачає інвестиції на суму понад 30 млн грн. Кошти, зокрема, спрямовані на будівництво нового цеху з виготовлення офшорних металоконструкцій, оновлення кранового обладнання, лінії металообробки, ремонтні роботи окремих ділянок технологічного ланцюжка обробки металу – пресове обладнання машини УБР-50 і лінії очищення і фарбування Gutmann.

За 2017 рік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 64,4 млн грн податків і зборів, у тому числі до місцевих бюджетів – 24 млн грн. Середня зарплата в грудні 2017 року склала 8,692 тис. грн, угтому числі середня зарплата робітників основних спеціальностей (зварників і збирачів) – 11,121 тис. Грн.

У планах компанії на 2018 рік – збільшення консолідованої виручки до 646,8 млн грн, в тому числі – за рахунок відновлення реалізації суднобудівних контрактів на потужностях верфей.

Спостерігається сьогодні в Європі пожвавлення на ринку річкових перевезень і, відповідно, формування запиту на послуги суднобудівників вселяє в нас стриманий оптимізм. Сьогодні у нас є ряд домовленостей, які, як ми сподіваємося, вже в цьому році будуть реалізовані в конкретних суднобудівних контрактах, – зазначив генеральний директор SMG Василь Федін .

SMG об’єднує херсонську і миколаївську верфі, створені на базі ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» і ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають