9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 21 Червня, 2021

Протягом 2017 року SMG збільшила обсяг судноремонту на 69,6%

 • Компанія Smart Maritime Group (SMG) у 2017 році виконала модернізацію і ремонт 78 суден

  Найбільш складним контрактом став проект глибокої модернізації суховантажу Donmaster Spirit, реалізований на Херсонській верфі. В ході модернізації довжина судна була збільшена до 119 метрів. Модернізація дозволила істотно поліпшити техніко-економічні характеристики судна, зокрема, суховантаж став трьохтрюмним, а дедвейт збільшився на 14% – до 4,9 тисяч тонн.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-центр компанії 

  Крім судноремонту, SMG розвивала машинобудівне і металообробне виробництво. У рамках спільного проекту з компанією «Метінвест» на Херсонській верфі запущений сервіс по обробці листового прокату. Ключовими проектами стали виготовлення металоконструкцій мостів в Запоріжжі і автомагістралі Одеса – Рені, випуск спецобладнання на замовлення підприємств гірничо-металургійного циклу і сервісна обробка металу.

  У минулому році стартувала програма модернізації металообробного виробництва, що передбачає інвестиції на суму понад 30 млн грн. Кошти, зокрема, спрямовані на будівництво нового цеху з виготовлення офшорних металоконструкцій, оновлення кранового обладнання, лінії металообробки, ремонтні роботи окремих ділянок технологічного ланцюжка обробки металу – пресове обладнання машини УБР-50 і лінії очищення і фарбування Gutmann.

  За 2017 рік компанія сплатила до бюджетів усіх рівнів 64,4 млн грн податків і зборів, у тому числі до місцевих бюджетів – 24 млн грн. Середня зарплата в грудні 2017 року склала 8,692 тис. грн, угтому числі середня зарплата робітників основних спеціальностей (зварників і збирачів) – 11,121 тис. Грн.

  У планах компанії на 2018 рік – збільшення консолідованої виручки до 646,8 млн грн, в тому числі – за рахунок відновлення реалізації суднобудівних контрактів на потужностях верфей.

  Спостерігається сьогодні в Європі пожвавлення на ринку річкових перевезень і, відповідно, формування запиту на послуги суднобудівників вселяє в нас стриманий оптимізм. Сьогодні у нас є ряд домовленостей, які, як ми сподіваємося, вже в цьому році будуть реалізовані в конкретних суднобудівних контрактах, – зазначив генеральний директор SMG Василь Федін .

  SMG об’єднує херсонську і миколаївську верфі, створені на базі ПАТ «Херсонський суднобудівний завод» і ПАТ «Чорноморський суднобудівний завод».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.Про це секретар РНБО...

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Зараз читають

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового...

  Київські судноремонтники спустили на воду одразу три судна (фото)

  На початку червня Київський суднобудівний-судноремонтний завод (КССРЗ) після проведення докових оглядів спустив на воду одразу три плавзасоби.

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність...

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це...