9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Посол Ірану в захваті від перевантажувального терміналу і суднобудівно-судноремонтного заводу «НІБУЛОН»

Перевантажувальний термінал і суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» у м. Миколаєві відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Іран в Україні та Республіці Молдова (за сумісництвом) Й.В. пан Мохаммад Бехешті-Монфаред.

Про своє бажання на власні очі побачити виробничі об’єкти «НІБУЛОНу» іранський дипломат розповідав ще на зустрічі з керівниками іранських компаній, що у лютому проходила у стінах Посольства Ісламської Республіки Іран в Україні, куди також були запрошені генеральний директор ТОВ СП «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський та його заступник по взаємодії з органами влади Володимир Клименко. Так, перебуваючи минулого тижня на конференції в Херсоні, Посол вирішив скористатися нагодою та відвідати підприємства компанії, де він знову особисто зустрівся з Олексієм Вадатурським.

Мохаммад Бехешті-Монфаред  детально ознайомився з усіма виробничими процесами та потужностями як термінала, так і заводу. Особливо він був вражений виробничо-технологічною лабораторією перевантажувального термінала, що оснащена (за найвищими світовими стандартами) лабораторним і дослідницьким обладнанням для визначення показників якості та наукових досліджень із зерном і продуктами його переробки. Завдяки такому оснащенню та висококваліфікованим спеціалістам лабораторія має можливість проводити весь спектр досліджень, необхідний для виконання контрактів. Аналогів такої лабораторії немає в Україні.

 В Ірані такого немає. Якщо б до нас завітали іранські представники компаній, що займаються рослинництвом, птахівництвом чи вирощуванням зерна,  і побачили, які глибокі аналізи ми робимо, як ми ставимося до якості зерна, вони б були у захваті, – відмітив О. Вадатурський, з чим повністю погодився Посол Ісламської Республіки Іран в Україні.

Під час екскурсії терміналом Посол також зауважив на необхідності обміну досвідом спеціалістів сільськогосподарської галузі Ірану з їх українськими колегами з компанії «НІБУЛОН». Так, іранські фахівці мають бажання приїхати на підприємства компанії, щоб ознайомитися з усім процесом виробництва сільгосппродукції: від вирощування до відвантаження зерна на водний транспорт.

Окрім того, у ході зустрічі Мохаммад Бехешті-Монфаред висловив цікаві думки щодо розвитку аграрної галузі, а також можливості співробітництва між «НІБУЛОНом» і компаніями Ірану, у т. ч. і сфері вирощування оливкових садів.

На суднобудівно-судноремонтному заводі Посол Ісламської Республіки Іран в Україні оглянув новітній вантажний флот компанії та цех металообробки з обладнанням від провідних європейських виробників, збудованого в рамках першого етапу глибокої реконструкції заводу, що проходить в рамках співробітництва з Європейським інвестиційним банком. Дізнавшись від генерального директора «НІБУЛОНу» подробиці модернізації заводу, іранський дипломат попросив обов’язково запросити його на урочисте введення в експлуатацію нових об’єктів верфі.

Все, що ми сьогодні побачили засвідчує, що «НІБУЛОН»  – одна з найбільших компаній в Україні як у сільськогосподарській галузі, так і суднобудівній. Мені звичайно багато розповідали про «НІБУЛОН», показували різні проспекти про компанію, фото,  але  в дійсності все набагато краще і масштабніше.  Я  побачив  тут не компанію, а місто – місто «НІБУЛОН»,  в якому люди працюють на благо компанії, мають надію і перспективу. Є така приказка,  що кожен їсть свій хліб. Так, усі здобутки компанії – це все результат колективної праці та розуму.  Для мене честь  сьогодні стояти поряд з генеральним директором такої багатопрофільної компанії О. Вадатурським, – поділився враженнями Посол.

Наприкінці зустрічі Мохаммад Бехешті-Монфаред зауважив, що він бачив багато різних підприємств і організацій в Україні, але вони не зрівняються з «НІБУЛОНом». Отож він висловив надію, що компанія розгляне можливість співпраці з Іраном, запевняючи, що особисто допомагатиме налагоджувати відносини  між лідером аграрного ринку України та іранськими компаніями.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають