9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» зайшло на ремонт на верф «Нібулон»

Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» зайшло на ремонт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Судно українських ВМС «Олександр Охрименко» зайшло на суднобудівну корабельню компанії «Нібулон» для проведення ремонту головної енергетичної установки (ГЕУ).

Варто зазначити, що раніше прозвучала інформація про можливість дообладнання судна «Олександр Охрименко» для здійснення протимінної боротьби. Для цієї мети судно отримає сучасні засоби пошуку, ідентифікації та знищення вибухонебезпечних предметів.

blank
Пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» у 2012-у році Фото: Ігор Белов

Аварійно-рятувальне судно «Олександр Охрименко» призначене для забезпечення всього спектру водолазних, суднопідйомних, підводно-технічних, гідрографічних, науково-дослідницьких та інших спеціальних робіт, воно може забезпечувати гасіння об’єктів як в порту, так і в морі.

Також, до вже наявного на борту обладнання у вигляді: водолазної станції, барокамери та іншого необхідного водолазного майна. Буде додатково придбано водолазне спорядження та обладнання для проведення водолазних, підводно-технічних та суднопідіймальних робіт в морі, а також сучасне аварійно-рятувальне майно.

blank
Пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» у 2012-у році Фото: Ігор Белов

Окрім цього, в межах міжнародної військової допомоги партнери зі США передадуть ВМС ЗС України сучасні автоматизовані засоби протимінної безпеки, зокрема локатори бокового огляду, а також інше сучасне водолазне спорядження.

blank
Фото: Думська

Аварійно-рятувальне судно проєкту 2262 «Олександр Охрименко» було побудоване на сінгапурській судноверфі Keppel Fels для СРСР. Спуск на воду відбувся у 1987 році як «Светломор-4».

Наприкінці 1992 року його зарахували до складу експедиційного загону аварійно-рятувальних і підводно-технічних робіт Чорноморського морського пароплавства, а в 2012 році воно отримало нове ім’я «Олександр Охрименко» і перейшло до складу Морської аварійно-рятувальної служби (МАРС). Пізніше судно передали в розпорядження Адміністрації морських портів України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають