9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 4 Грудня, 2022

Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як “Захарій”), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою осадкою, повернувся в Запоріжжя після робіт по посилення днища в Херсоні на суднобудівному заводі.

Про це повідомив Владислав Монтойя, який пише про будівництво мостів в Запоріжжі, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

“13 вересня після заходу (сонця – ред.) плавучий кран ЛК-800 “Захарій” повернувся з Херсонського судноремонтного заводу після посилення днища”, – йдеться в повідомленні.

У вівторок, 14 вересня, вже був приєднаний лівий понтон і почалося підняття стріли. Також до транспортування були підготовлені чотири опори – 2 тимчасові та 2 монтажні. А на пірсі була готова до транспортування секція низової частини вантового мосту.

blank
Плавучий кран Lifting Chart LK-800 “Захарій”. Фото: Владислав Монтойя

Відзначимо, що це не перші ремонтні роботи, які виконувалися на суднобудівному заводі ім. “Комінтерну” – в травні поточного року плавкран Lifting Chart LK-800 натрапив на підводну скелю, в результаті чого було пошкоджено днище судна. Підрядник заявив, що інцидент стався через те, що була неправильно виконана робота щодо складання річкового маршруту. Кран тимчасово призупинив свою роботу. У компанії Onur пообіцяли в максимально стислі терміни виконати ремонт пошкодженої частини судна і відновити роботи з будівництва вантового мосту. А вже в червні “Захарій” повернувся в Запоріжжі після ремонту в Херсоні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають