9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 28 Листопада, 2021

Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Думську.

Це третій вихід у море корабля, який проходить державні випробування на підприємстві «Судноверф Україна» в одеському порту. Перший відбувся майже рік тому – 30 січень 2020 го, другий – 28 серпень 2020 року.

Нагадаємо, корабель почали будувати з невикористаного корпусу риболовецького траулера проєкту 502ЕМ і спустили на воду на київському суднобудівному підприємстві «Кузня на Рибальському» 23 квітня 2019 року. У жовтні того ж року його транспортували в плавучому доці спочатку в Херсон, потім — до Одеси.

Довжина «Сімферополя» 55 метрів, ширина 10 метрів. Водотоннажність близько 1200 тонн, швидкість в варіанті траулера 12 вузлів.

Корабель оснащений новітньою українською станцією радіотехнічної розвідки «Мельхіор», створеної фахівцями ДП «НДІ радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація». Вона працює в пасивному режимі та залишається непоміченою, аналізуючи радіочастотний спектр, що випромінюється кораблями, літальними апаратами або береговими об’єктами.

Максимальна дальність виявлення цілей РЛС «Мельхіор» – до 450 км, однак все характеристики радіоелектронної апаратури залишаються секретними.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають